Четвер, 18.08.2022, 06:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 228
Показано оголошень: 141-160
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Повідомляємо, що видалення зелених насаджень на території міста здійснюється згідно з Постановою КМУ від 01.08.2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах». Виконавчий комітет Знам’янської ради звертається з проханням до мешканців міста в разі виявлення фактів самовільного видалення зелених насаджень на території міста, повідомляти за тел. 2-20-25, 2-20-37 або до поліції за тел. 102.
Оголошення та анонси | Переглядів: 1099 | Дата: 25.07.2016

12
Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській  області відповідно до п. 2 ст. 23 Закону України "Про державну службу”, п. 5 Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця,  у тому  числі: 

- старшого  державного виконавця Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Кіровоградській області; 

- державного виконавця Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово на період мобілізації основного працівника);

- державного виконавця Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 06.01.2018 року);

- державного виконавця Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Кіровоградській області. 

З пропозиціями та за додатковою інформацією звертатися у відділ кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградськійц  області за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 6/7; 

Додаткова інформацію з питань проведення конкурсу надається за телефоном:  (0522) 35-66-47,  Ямковий Сергій Григорович.

Начальник Знам’янського  МРВДВС
ГТУЮ у Кіровоградській областіХмель  Р.Г.
Оголошення та анонси | Переглядів: 1116 | Дата: 14.07.2016

12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі доводить до відома, що з 29 вересня по 01 жовтня 2016 року в м.Кіровограді вже традиційно відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2016». 
Виставка – успішний і перспективний захід і чи не єдиний майданчик, де підприємства сільгоспмашинобудування можуть представити свою продукцію без значних фінансових затрат.
Експозиційні площі буде розширено порівняно з минулим роком до 79 тисяч квадратних метрів на відкритих майданчиках та майже 9,5 тисяч квадратних метрів у павільйонах. Із нововведень 2016 року організатори відзначають, що вперше на "АГРОЕКСПО" буде представлено тваринництво – племінну худобу та птицю, яку розмістять у двох відповідно оснащених павільйонах. 
Програма виставки:
експозиції вітчизняних та зарубіжних брендів у виставковому павільйоні і на відкритих майданчиках;
демонстраційні покази техніки і технологій у польових умовах на полігонах виставкового комплексу;
спеціальні заходи і бізнес-форуми;
семінари, консультації спеціалістів.

Цьогоріч в рамках агропромислової виставки "АГРОЕКСПО-2016" пройде народний "Покровський ярмарок" з частуваннями, розвагами, народними піснями, танцями

Оголошення та анонси | Переглядів: 768 | Дата: 29.06.2016

12
Відділ містобудування та архітектури  оголошує конкурс на кращий проект здійснення благоустрою площі Героїв Майдану в м. Знам'янка. Також приймаються будь -які пропозиції та побажання щодо розроблення данного проекту.

Вимоги до проекту : 

- благоустрій центральної частини площі;
- задіяти трикутник : вул.Грушевського- вул.Дмитрівська - вул.Голого ;
- урахувати наявність зони для проведення масових міських заходів;
- розміщення парковки біля Палацу культури ;
- демонтаж напрацюючого фонтану перед ПК

Пропозиції надавати в к.54 (Відділ містобудування та архітектури) вул Грушевського 17 або на e-mail :arhitektura@zn-rada.gov.ua 
Оголошення та анонси | Переглядів: 869 | Дата: 22.06.2016

12
З метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю, розроблено сайт Українського торговельного представництва в КНР. 

Це площадка, на якій українські експортери можуть безоплатно розмістити свої пропозиції щодо експорту товарів або послуг до Китаю, а також безоплатно їх перевести на китайську мову. 

З сайтом Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці можна ознайомитись за адресою http://uatmic.com.
Оголошення та анонси | Переглядів: 754 | Дата: 22.06.2016

інформація для учасників АТО, молодих спеціалістів, осіб які проживають або переселяються для постійного проживання у СІЛЬСЬКУ місцевість та які перебувають на обліку ВНУТРІШНЬО перемішених осібОбласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» створений у 1998 році Кіровоградською обласною державною адміністрацією для поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості.
Оголошення та анонси | Переглядів: 801 | Дата: 16.06.2016

12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури  та торгівлі доводить до відома та запрошує зацікавлених осіб взяти участь у конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. 

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 11 серпня 2015 року №2881/968, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 вересня 2015 року за №1047/27492 (далі-Конкурс) в області проводиться регіональний тур XVIIIВсеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Конкурс проводиться з метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді віком від 14 до 35 років.

Детальну інформацію про порядок подання документів та їх перелік можна знайти на офіційному сайті управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації (osvita.kr-admin.gov.ua).

Відповідні документи та заяви учасників подаються управлінню освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 10 вересня 2016 року.

Оголошення та анонси | Переглядів: 572 | Дата: 15.06.2016

12
1 липня 2016 року вступає в силу Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Відповідним документом запропонована принципова зміна взаємовідносин у сфері утримання багатоквартирних житлових будинків і прибудинкових територій.

Зокрема передбачається:
– максимальна децентралізація управління житловим фондом шляхом створення в будинках ОСББ до 1 липня 2016 року;
– створення інституту управителя з наданням йому відповідних повноважень та визначення управління будником як окремої оплачуваної послуги;
– скасування балансоутримання та передача спільного неподільного майна співвласників в управління;
– визначення обов’язку кожного співвласника щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника;
– внесення ряду змін до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Як роз’яснює управління житлово-комунального господарства, для мешканців багатоповерхівок є 3 варіанти: 1) утворити ОСББ; 2) обрати управителя; 3) погодитись на управителя, якого призначить міська рада.

Як підзаконний акт Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016р. №301 затверджено Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків.Оголошення та анонси | Переглядів: 829 | Дата: 03.06.2016

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та /або заступників начальників бюро правової допомоги.
Вимоги до претендентів: вища юридична освіта не нижче першого(бакалаврського) рівня вищої освіти; вільне володіння українською мовою.
Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 18 .00 год. 31 травня заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua
Оголошення та анонси | Переглядів: 675 | Дата: 25.05.2016

12
Переглянути наказ Координаційного центру №25 від 31.03.2016 «Про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги» можливо на сайті Координаційного центру Міністерства юстиції.
Вимоги до претендентів:
- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 години 00 хвилин 4 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 16 травня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 

10 березня 2015 р. за № 266/26711.Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Запрошуємо до участі у конкурсі!

З повагою,
Директор                                                                       А. РуденкоОголошення та анонси | Переглядів: 816 | Дата: 27.04.2016

12
З  метою  забезпечення підвезення  пасажирів  до Кіровоградського кладовища (Брайко) для прибирання могил  своїх  рідних перед поминальними  днями  з   28 квітня 2016 року  по 6 травня 2016  року  продовжено маршрут №2 "Готель – мікрорайон  "Південний” до Кіровоградського кладовища  (Брайко).  Рух  автобусів здійснюватиметься  за  розкладом:

час  відправлення   від зупинки "Готель”

час  відправлення від Кіровоградського кладовища  (Брайко).

07.45

08.15

10.45

11.15
Оголошення та анонси | Переглядів: 774 | Дата: 27.04.2016

З метою нагородження Почесною відзнакою Кіровоградської обласної ради “Честь і слава Кіровоградщини” та кандидатури (одна особа) щодо нагородження Відзнакою Кіровоградської області “За заслуги” II ступеня, просимо подати клопотання з доданими матеріалами на визначені кандидатури до 18 квітня 2016 року для попереднього розгляду на постійних депутатських комісіях міської ради.
Оголошення та анонси | Переглядів: 928 | Дата: 12.04.2016

12
З метою виконання поставлених завдань відповідно до Протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства, проводиться роз'яснювальна робота серед суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема:

Ст. 15-3    З А К О Н У    У К Р А Ї Н И  "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою КМУ від 30.07.1996р. №854; Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.202р. №218, п.4 рішення міської ради від 22.06.2012р. №623 "Про затвердження Положення про порядок провадження торгівлі та надання послуг на території м.Знам'янка"

Забороняється    продаж    пива    (крім    безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних  напоїв,  вин столових та тютюнових виробів: 

1) особами, які не досягли 18 років; 
2) особам, які не досягли 18 років; 
3) у   приміщеннях   та  на  території  навчальних  закладів, 
закладів  охорони  здоров'я,  крім  ресторанів,  що знаходяться на 
території  санаторіїв
4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють  торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами,  а також у відповідних відділах (секціях)  універсальних торговельних організацій; 
5) у  закритих  спортивних  спорудах (крім пива у пластиковій 
тарі); 
6) з торгових автоматів; 
7) на полицях самообслуговування (крім  тютюнових  виробів  у блоках  та  алкогольних,  слабоалкогольних напоїв,  вин столових, пива); 
8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар); 
9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
10) з рук; 

В разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік.

Забороняється розміщення реклами алкогольних та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів , середніх загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними напоями, слабоалкогольними напоями  та пива на території міста у стаціонарних об`єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства у період з 22.00 години до 10.00 години  кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

Оголошення та анонси | Переглядів: 738 | Дата: 02.04.2016

12
1 березня в Знам'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка відкрито виставку «Серця, обпалені війною». 

Запрошуємо всіх жителів мікрорайону, випускників школи переглянути виставку. 

Експонати та фотографії школі надала керівник координаційного центру волонтерів міста Олександрії Ірина Кабанова за сприяння начальника відділу культури Знам’янського міськвиконкому Світлани Бабаєвої, волонтера міста Щурова Віталія.
Оголошення та анонси | Переглядів: 1003 | Дата: 03.03.2016

12
Починаючи з 6  березня  2016  року рух  автобуса  по маршруту  №2  «Готель – мікрорайон «Південний»   в неділю здійснюватиметься  за  розкладом  руху:

Час  відправлення  з  початкового  пункту від зупинки «Готель»

Час  відправлення  з кінцевого пункту

від зупинки «Південний» 

06:45

07.45

10:45

11:45

07:15

08:15

11:15

12:15

Оголошення та анонси | Переглядів: 832 | Дата: 29.02.2016

12
Відповідно до протокольного доручення голови Кіровоградської ОДА від 03 лютого 2016 року №01-15/11/2 та враховуючи ускладнення епідемічної ситуації з гострих респіраторних вірусних інфекцій та групу в області, необхідним є проведення організації впровадження дезінфекційного режиму з проведенням дезінфекції приміщень загального користування в кінці кожного робочого дня з подальшим провітрюванням та систематичної дезінфекції поручнів у зазначених приміщеннях до стабілізації епідемічної ситуації.  
Оголошення та анонси | Переглядів: 768 | Дата: 11.02.2016

1-20 21-40 ... 101-120 121-140 141-160 161-180 181-200 201-220 221-228

Кировоград: новости и сайты