Четвер, 22.02.2024, 07:13
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини

Паспорт спроможної територіальної громади м.Знам’янка
Новини | Переглядів: 840 | Додав: Zagorod | Дата: 24.04.2015

 
12
Під головуванням начальника юридичного відділу міськвиконкому Данільченка Ю.В. відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення. 

До порядку денного включено актуальні питання з правової освіти населення міста: про розгляд рекомендацій Кіровоградської обласної координаційно – методичної ради з правової освіти населення, про підготовку відбірного етапу огляду – конкурсу на краще знання Конституції України серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл міста, про стан правоосвітньої роботи через засоби масової інформації та офіційні сайти, про організацію право освітньої роботи в центрі соціальних служб для сім’ї та молоді. 

Про рекомендації Кіровоградської обласної координаційно – методичної ради з правової освіти населення від 18.12.2014 року доповідав провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. У своїх рекомендаціях Кіровоградська обласна КМР особливу увагу звернула на проведення правоосвітньої роботи в закладах освіти, роз’яснення змін чинного законодавства в засобах масової інформації, висвітлення правоосвітньої роботи на офіційних сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

По другому питанню порядку денного Гладун С.О. проінформував членів координаційно – методичної ради про організаційні заходи щодо проведення 12 березня 2015 року на базі ЗОШ №3 відбірного етапу огляду – конкурсу на краще знання Конституції України серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Про стан правоосвітньої роботи через засоби масової інформації доповідала кореспондент міської газети «Знам’янські вісті» Кулікова С.І. Робота у цьому напрямку ведеться на належному рівні. Публікації на правову тематику та роз’яснення норм чинного законодавства здійснюють міська рада, управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, фіскальної служби, міський відділ міліції та ін. Функціонує «гаряча лінія», на яку громадяни можуть звернутися з будь – якого актуального питання.

Про організацію правоосвітньої роботи в центрі  соціальних служб для сім’ї та молоді  доповідала начальник відділу соціальної роботи центру Крук О.В. З метою підвищення рівня правової культури населення міста протягом 2014 року центром проведено 51 груповий захід: ігротеки для дітей, лекторії серед учнів загальноосвітніх шкіл та професійно – технічних училищ міста, консультації, обстеження торгівельних закладів з питань дотримання норм чинного законодавства щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, розповсюдження соціальної реклами і акцидентної продукції про права дитини тощо.


Новини | Переглядів: 580 | Додав: Admin | Дата: 05.03.2015

12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Меренкової Л.І. відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення. 

До порядку денного включено актуальні питання з правової освіти населення міста: про проведення правоосвітньої роботи в навчальних закладах міста, про результати перевірок з правової освіти на підприємствах, установах, організаціях та у навчальних закладах міста, про виконання плану МКМР з правової освіти населення у 2014 році, про затвердження плану роботи МКМР з правової освіти населення на 2015 рік. 

Щодо проведення правоосвітньої роботи в закладах освіти міста доповідала методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Шевченко Л.В. У своїй доповіді вона звернула увагу присутніх, що правоосвітня робота у навчальних закладах міста проводиться у трьох напрямках: серед працівників відділу освіти, серед учнів навчально – виховних закладів, з батьками учнів та вихованців навчальних закладів. 

Протягом року міським відділом освіти відповідно до плану роботи з правової освіти населення проведено ряд конкурсів серед учнів загальноосвітніх шкіл (на краще знання положень Конституції України, брейн – ринги на правову тематику тощо), олімпіаду з правознавства, бесід, зустрічей, відео уроків та ін. Велику увагу відділ освіти завжди приділяє рекомендаціям з проведення правовосітньої роботи, які надаються Знам’янським міськрайонним управлінням юстиції

Про результати перевірок з правової освіти на підприємствах, установах, організаціях та у навчальних закладах міста та про стан виконання плану роботи МКМР у 2014 році доповів провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. Так, протягом року міськрайонним управлінням юстиції проведено чотири таких перевірки - Знам’янського професійного ліцею №3, дошкільного навчального закладу №5 «Калинонька», Знам’янського міськрайонного центру зайнятості населення, Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції. За результатами перевірок були складені довідки та вироблені рекомендації щодо поліпшення правоосвітньої роботи.

План роботи міської координаційно – методичної ради у 2014 році виконано повністю. В результаті аналізу проведених заходів членами МКМР вирішено збільшити кількість виступів на правоосвітню тематику у ЗМІ, подавати актуальну інформацію на сайт міської ради.

Питання щодо затвердження плану роботи міської координаційно – методичної ради на 2015 рік активно обговорювалося членами МКМР. Вирішено затвердити план роботи ради на 2015 рік з урахуванням доповнень, наданих відділом освіти.


Новини | Переглядів: 560 | Додав: Admin | Дата: 23.12.2014

 12
Відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення, яке провів заступник голови Данільченко Ю.В.
До порядку денного включено актуальні питання з правової освіти населення міста: про результати проведення відбірного етапу обласного огляду – конкурсу знання положень Конституції України, про підготовку до проведення конкурсу малюнку на асфальті «Мої права…», про роботу закладів соціального захисту населення з питань правової освіти, про стан правової роботи з профілактики злочинів серед неповнолітніх, про соціальний захист громадян міста під час мобілізації та виконання військового обов’язку, про забезпечення виборчих прав громадян та ведення Державного реєстру виборців, про забезпечення прав переселенців з Автономної республіки Крим, про організацію заходів по обговоренню змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформи місцевого самоврядування.

Про результати відбірного етапу обласного огляду - конкурсу на краще знання положень Конституції України доповів провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. Так, перше місце виборов учень 11-А класу НВК ЗОШ № 2 – ліцею Корячко Богдан, друге місце – учениця 11-В класу цієї ж школи Шуліка Олена, третє місце – учень 11 класу ЗОШ № 6 Невкритий Микита та учениця 11 класу ЗОШ № 1 ім. Т.Г.Шевченка Єфремова Катерина. На обласному етапі огляду – конкурсу учень 11-А класу НВК ЗОШ № 2 – ліцею Корячко Богдан зайняв друге місце та отримав направлення на навчання до юридичного вузу від Головного управління юстиції в Кіровоградській обл. інших учасників конкурсу нагороджено дипломами.
Гладун С.О. також повідомив, що Знам’янське міськрайонне управління юстиції спільно з міськрайонним центром зайнятості 01.06.2014 року заплановано проведення конкурсу для дітей до Дня захисту дітей.

Про стан організації правової освіти у закладах соціального захисту населення доповідала начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради Волошина А.М. Вона зазначила, що робота в цьому напрямку ведеться дуже активно: організовуються семінари, правові навчання, мобільні правові приймальні, організовуються виступи в пресі щодо внесених змін до законодавства з питань соціального захисту населення тощо. З питань, які можна вирішити лише в судовому порядку, управління співпрацює з юридичним відділом міськвиконкому.

Питання щодо стану правової роботи з профілактики злочинів серед неповнолітніх висвітлили начальник служби у справах дітей міськвиконкому Карпук Л.Д. та представник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Знам’янського міськвідділу УМВС в Кіровоградській обл. Довженко І.О. Профілактика злочинів серед неповнолітніх проводиться серед учнів шкіл, інших учбових закладів (Професійні ліцеї № 3 та 12) Статистика злочинів, вчинених неповнолітніми, досить невисока.

Проводиться робота з сім’ями, які знаходяться у складних сімейних обставинах, спірні питання виносяться на комісію у справах дітей, яка утворена при міськвиконкомі, представники служби у справах дітей приймають участь у судових процесах з питань захисту інтересів дітей.

Про соціальний захист громадян міста під час мобілізації та виконання військового обов’язку доповіла начальник Знам’янського міськрайонного управління юстиції Ніколаєва О.С., а також зазначила, що відповідно до указу в. о. Проезидента України відновлено призов на військову службу, починаючи з травня по липень 2014 року.

Про результати виборчої компанії та питання ведення Державного реєстру виборців розповів начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради Денисов О.М., при цьому наголосив, що позачергові вибори Президента України на території м. Знам’янка відбулися без суттєвих порушень та у повній відповідності до вимог чинного законодавства.

Проблеми забезпечення прав переселенців з Автономної республіки Крим та посилення їх соціального захисту окреслили начальник управління соцзахисту населення Волошина А.М. та директор центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Шевченко Н.В. В цьому напрямку ведеться відповідна робота, яка контролюється та координується на рівні Міністерства соціальної політики України.

Було розглянуто також питання організації заходів по обговоренню змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформи місцевого самоврядування. Начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.В. Данільченко довів до відома присутніх план заходів, який передбачає тематичні зустрічі з громадськістю міста на базі бібліотек, закладів освіти, підприємств та установ міста.
Новини | Переглядів: 551 | Додав: Admin | Дата: 30.05.2014

12
   Відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення, яке провела голова ради, керуюча справами міськвиконкому Тесленко Наталія Олександрівна.
     На порядок денний виносилися питання: про підсумки проведення Всеукраїнського тижня права до Дня прав людини у місті, про Рекомендації Кіровоградської обласної КМР з правової освіти населення, про стан право освітньої діяльності через ЗМІ, про роботу закладів культури міста в рамках правової освіти населення, про результати перевірок організації правової освіти в навчальних закладах та установах міста.
    Про підсумки проведення у місті Всеукраїнського тижня права до Дня прав людини доповіли провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. та начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В.       На виконання п.3 розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації виконавчий комітет Знам’янської ради з метою проведення у місті тижня права прийнято розпорядження міського голови № 217 від 21.11.2013 року «Про проведення тижня права в місті Знам’янка». В рамках проведення Всеукраїнського тижня права структурними підрозділами виконавчого комітету Знам’янської міської ради проведено лекції, відеолекторії, дискусії, заняття на правову тематику серед вихованців закладів освіти; тематичні виставки в системі бібліотечної мережі; семінар-практикум з відповідальними особами за право освітню роботу на підприємствах, установах, організаціях; зустрічі в трудових колективах на правову тему; публікації на правову тематику у місцевих засобах масової інформації; у рамках роботи міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення проведено конкурс серед вихованців центру дитячої творчості «Я маю право…». Проведення заходів Всеукраїнського тижня права висвітлювалося на офіційному сайті Знам’янської міської ради.
   Обговорено на засіданні членів МКМР та прийнято до уваги рекомендації обласної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення від 15 листопада 2013 року, на якій, зокрема, приділено особливу увагу проблемам реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування за його порушення.
   Підведено підсумки правоосітньої діяльності координаційно – методичної ради через засоби масової інформації (доповідала завідуюча відділом газети «Знам’янські вісті» Кулікова С.І.) та заклади культури міста (доповіла завідувач Центральної бібліотечної системи міста Колісніченко М.В.). Так, зокрема, на сторінках газети «Знам’янські вісті» в рамках правової освіти населення здійснено 117 виступів, а безпосередньо членами МКМР – 72 виступи. Інформація з правової тематики розміщується на офіційному сайті Знам’янської міської ради. Бібліотеками міста у 2013 році право освітня діяльність здійснювалася шляхом організації тематичних викладок, книжкових виставок, проведення лекцій із залученням відповідної цільової аудиторії.
   Про стан організації правової освіти в навчальних закладах міста та результати проведених перевірок доповів провідний спеціаліст Знам’янського міськрайонного управління юстиції Гладун С.О. У своїй доповіді він звернув увагу як на досягнення, так і на недоліки у роботі навчальних закладів з питань правової освіти такі, як відсутність сучасної правової літератури, недотримання вимог Типової інструкції з діловодства при оформлення документації з правової роботи. Всього протягом 2013 року проведено чотири таких перевірки у міських навчальних закладах (ЗОШ №7, №6, ДНЗ №6, №8). За результатами обговорення членами міської координаційно – методичної ради зазначеного питання рекомендовано відділу освіти за участю спеціалістів міськрайонного управління юстиції провести семінари у закладах освіти з питань організації та оформлення документації з правової освіти. 
   З урахуванням наданих членами МКМР пропозицій, доповнень та зауважень затверджено план роботи міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення Знам’янської міської ради на 2014 рік.
Новини | Переглядів: 560 | Додав: Admin | Дата: 26.12.2013


Кировоград: новости и сайты