Неділя, 22.12.2024, 20:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

12
Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, затверджені наказом Міністерства фінансів України 19.06.2015 № 579. 

Відповідно до вимог названих Порядків, фізичні особи - підприємці платники єдиного податку першої - третьої груп відображають фактично отриману суму доходу та фактично понесених витрат від провадження діяльності. 

Записи в книгах обліку доходів або книгах обліку доходів і витрат виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід. 

Тобто, якщо фізична особа - підприємець платник єдиного податку протягом робочого дня не отримувала дохід, то заповнювати книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат не потрібно. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 576 | Додав: Admin | Дата: 30.09.2015

12
Знам’янська ОДПІ нагадує, що відповідно до Постанови КМУ від 17.06.2015 року № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: 

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису; 

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі; 
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами. 
Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". 
  
Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 538 | Додав: Admin | Дата: 30.09.2015

12
Мінфін наказом від 17.08.2015 р. №715 затвердив нову форму Податкової декларації  екологічного податку та 9 додатків до неї. Слід додати, що в новій  формі звітності передбачене місце для зазначення кодів забруднюючих речовин та відходів. Для цього затверджено  кодифікатори  забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення та скидаються у водні об’єкти, а також відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (додатки 7, 8, та 9). 

Нагадаємо, зазначена декларація подається платниками податку до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу. 

Наказ набирає чинності  з дня його офіційного опублікування, а саме з 25 вересня поточного року. З цієї дати втрачає чинність стара форма Податкової декларації екологічного податку, затверджена наказом ДПА від 24.12.2010 № 1010. 

Та варто пам’ятати, відповідно до п.46.6 ПКУ до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набувають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. Тобто, за новою формою декларації необхідно звітувати за результатами діяльності в ІУ кварталі. Щодо подання звітності за ІІІ квартал ц.р. її необхідно надати до контролюючих органів не пізніше 9 листопада 2015р. за старою формую, затвердженою наказом №1010. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 641 | Додав: Admin | Дата: 30.09.2015

12
Наказом Міністерства фінансів України від 18 серпня 2015 року № 721 затверджено Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів (далі - Порядок). 

Цим Порядком визначена послідовність дій банків та інших фінансових установ при наданні повідомлень про відкриття або закриття рахунків платників податків до контролюючих органів, в яких обліковуються платники податків, а також форму і зміст повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах, перелік підстав для відмови контролюючих органів у взятті рахунків на облік. 

Звертаємо увагу, що дія цього Порядку не поширюється на депозитарні установи при відкритті ними рахунків у цінних паперах власникам для обліку прав на належні цим власникам дематеріалізовані цінні папери відповідно до договорів з емітентами цих цінних паперів про відкриття/обслуговування рахунків у цінних паперах власників. Зобов'язання, передбачені статтею 69 Податкового Кодексу України, мають бути виконані депозитарною установою у разі звернення осіб в день укладання ними договору про обслуговування рахунка у цінних паперах. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 547 | Додав: Admin | Дата: 28.09.2015

12
І. Інформаційний аналіз письмових звернень громадян
                                                                 
З початку року до Знам’янської надійшло 18 письмових звернень громадян. 
Усних звернень до Знам’янської ОДПІ надійшло 17, через громадську приймальню  на особистому прийомі посадових осіб, з них 17 заяв(100%), що на 2 звернення менше, ніж за відповідний період 2014 року.
Особистий прийом громадян проводився посадовими особами Знам’янської ОДПІ відповідну графіку та запису в книзі реєстрації заяв громадян на особистих прийомах. 


Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.

ІІ. Проведення особистого прийому громадян.

Усних звернень до Знам’янської ОДПІ надійшло 17 через громадську приймальню  на особистому прийомі посадових осіб, з них 17 заяв(100%), що на 2 звернення менше, ніж за відповідний період 2014 року.
Особистий прийом громадян проводився посадовими особами Знам’янської ОДПІ відповідну графіку та запису в книзі реєстрації заяв громадян на особистих прийомах. 
За змістом  заяви надходили щодо оподаткування доходів громадян при декларуванні – 4 заяви, щодо реєстрації РРО і КОРО – 7 заяв, ПДВ – 1, єдиного податку – 1 заява.
 Відповіді на звернення надані без порушення термінів.  

Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.

Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили. Колективні звернення  не надходили.

За соціальним станом звернулось 1 – пенсіонера, - 5 робітників та 9 - підприємців.  Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.

 
Звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту не надходило.


ІІІ. Аналіз недоліків та порушень у зверненнях громадян та вжиті заходи. 

Звернень громадян, в яких йдеться про недоліки у роботі, оскаржується рішення посадових осіб до Знам’янської ОДПІ не надходило.

ІV. Додаткові заходи 

З початку року  Знам’янською ОДПІ „гарячих” телефонних ліній з питань звернень громадян не проводилось. 
Про стан роботи Знам’янської ОДПІ із зверненнями громадян оприлюднено на сайтах органів влади. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 610 | Додав: Admin | Дата: 23.09.2015

12
17 вересня в ГУ ДФС в Кіровоградській області відбулося нагородження переможців всеукраїнського та обласного етапів  конкурсу „Майбутнє країни – у мріях дитини”. 

Серед призерів обласного етапу були наші юні знам’янчани:  Цатурян Армен ( учень ЗШ № 2), Шамаль Дар’я ( учениця ЗШ №3), Вдовиченко Станіслав ( учень ЗШ№3), Міргасімова Анна ( учениця ЗШ № 6), Степанов Артур ( учень школи інтернату), Федорченко Вікторія ( учениця школи інтернату). 

12
Хочемо відзначити Міргасімову Анну, яка за  підсумками Всеукраїнського  етапу конкурсу дитячої творчості „Майбутнє країни – у мріях дитини”, посіла ІІІ місце у номінації „Комп’ютерна графіка” (I вікова категорія). 


Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 521 | Додав: Admin | Дата: 22.09.2015

12
Серед інших змін, Закон України від 17 липня 2015 року №655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків” (далі – Закон №655) доповнює пункт 64.5 ст. 64 Податкового кодексу України нормою, відповідно до якої нерезидент береться на облік у контролюючому органі за місцезнаходженням відповідного об'єкта у разі отримання іноземною компанією або організацією майнових прав на нерухомість або землю в Україні, які підлягають оподаткуванню, якщо спосіб та цілі отримання цього майна не потребують створення такою компанією (організацією) відокремленого підрозділу або постійного представництва нерезидента в Україні. 

Такий нерезидент береться на облік у контролюючому органі за місцезнаходженням відповідного об'єкта після подання визначеного переліку документів: 

заяви за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику; 

копії витягу з торговельного, банківського або судового реєстру, виданого в країні реєстрації іноземної компанії, організації та легалізованого в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, що супроводжується нотаріально засвідченим перекладом українською мовою; 

нотаріально засвідченої копії правовстановлювальних документів, якими підтверджується право власності на нерухомість або право власності чи користування земельною ділянкою, виданих та зареєстрованих на ім'я нерезидента уповноваженими органами України; 

дані про представника платника податку. 

Нагадуємо, що Закон №655 набрав чинності з 01.09.2015. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 575 | Додав: Admin | Дата: 22.09.2015

12
Державною фіскальною службою України у листі від 11.09.2015 №33835/7/99-99-19-03-01-17 (далі – лист) розглянуто питання щодо цільового використання коштів, що акумульовані сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках при застосуванні спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість. 

У зазначеному листі, зокрема, йдеться про те, що кошти, перераховані платником податку зі спеціального рахунку, відкритому у банку або органі, який здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, на основний або додатковий електронний рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, з метою збільшення реєстраційної суми, вважаються такими, що використані не на виробничі цілі, тобто використані не за цільовим призначенням, та підлягають стягненню до бюджету відповідно до пункту 123.2 статті 123 Податкового кодексу України із застосуванням відповідних штрафних санкцій. 

З текстом листа можна ознайомитись на офіційному  веб-порталі ДФС. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 551 | Додав: Admin | Дата: 22.09.2015

12
20 вересня набрав чинності Закон України від 17 вересня 2015 року №704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Закон №704-VIII надрукований в газеті «Голос України» 19 вересня 2015 року №174. 

Вказаним законом установлений з 1 вересня 2015 рокупрожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення: 
дітей віком до 6 років: 1167 гривень; 

дітей віком від 6 до 18 років: 1455 гривень; 

працездатних осіб:1378 гривень; 

осіб, які втратили працездатність:1074 гривні. 

Також установлено мінімальну заробітну плату з 1 вересня:у місячному розмірі: 1378 гривень;у погодинному розмірі— 8,29 гривні. 

Крім того доповнено Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» статтями 32 - 34 такого змісту: 
  
«Стаття 32. Установити, що перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, здійснюється із загального фонду Державного бюджету України за рахунок надходжень від погашення податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або розстроченого (відстроченого), з податку на прибуток та податку на додану вартість, що сплачується підприємствами електроенергетичної, нафтогазової, вугільної галузей, підприємствами, що надають послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, підприємствами централізованого водопостачання та водовідведення, та нарахованих сум податку на прибуток та податку на додану вартість таких підприємств, які виникають після проведення розрахунків за зазначеною субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам, та спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок джерел, визначених пунктами 8 і 9 статті 11 цього Закону, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. 

Дозволити Кабінету Міністрів України залучати як джерела перерахування цієї субвенції надходження від підприємств, визначених частиною першою цієї статті, розстрочених та відстрочених податкових зобов’язань з податку на додану вартість, податку на прибуток, рентної плати за користування підприємствами нафтогазової галузі надрами для видобування природного газу, що спрямовуються на формування ресурсу природного газу для населення, та процентів, нарахованих на суму цих розстрочених (відстрочених) податкових зобов’язань, податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або розстроченого (відстроченого), з акцизного податку, заборгованості, в тому числі реструктуризованої або розстроченої (відстроченої), із сплати дивідендів (доходу), нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність, частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до державного бюджету відповідно до закону, заборгованості за зобов’язаннями перед державою за позиками, наданими міжнародними фінансовими установами на впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури» та проекту «Водопостачання та каналізація міста Львова». 

Стаття 33. Дозволити органам влади здійснювати підвищення заробітної плати понад розміри, визначені відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 1 вересня 2015 року та можливостей, наданих статтею 101 Бюджетного кодексу України; 

Стаття 34. Установити, що переліки об’єктів і заходів, що забезпечуються у 2015 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, визначеної цим Законом, формують і затверджують відповідно місцеві державні адміністрації, виконавчі органи місцевого самоврядування». 

Пункт 9 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» доповнено абзацом п’ятим такого змісту: 

«Кошти, що надійшли до спеціального фонду Державного бюджету України згідно з пунктом 5 частини третьої статті 29 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на забезпечення здійснення судочинства та функціонування органів судової влади». 

Закон №704-VIIIвніс зміни до додатків № 1, №№ 3—9 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» відповідно до додатків № 1—8 до цього Закону, виклавши додаток № 8 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» у новій редакції. 

Закон №704-VIII можна прочитати за посиланням: http://www.golos.com.ua/article/259169 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 600 | Додав: Admin | Дата: 21.09.2015

12
Наказом Державної фіскальної служби України від 04.09.2015 року №2823-о начальником Знам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Кіровоградській області призначено Козіна Павла Івановича.

Козін Павло Іванович народився 7 квітня 1975 року у Луганській області. Має три вищі освіти: у 1997 році закінчив Східноукраїнський державний університет, у 2010 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, у 2013 році – Луганський Державний університет внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка. Стаж державної служби – 18 років.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 751 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2015

1-10 11-20 ... 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты