Неділя, 28.07.2024, 02:32
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

12Державна фіскальна служба України (далі – ДФС України) запровадила новий електронний сервіс. За допомогою цього сервісу громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) в органах ДФС. 

Так, будь-який громадянин, придбавши товар у магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити, чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек. 

У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), зареєстрованої на такий РРО, дати її реєстрації тощо. 

Також запроваджений електронний сервіс містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання КОРО. 

Користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС. 

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) у розділах: 
- «Інформація про РРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/rro;
- «Інформація про книги ОРО» за посиланням: http://sfs.gov.ua/koro.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 493 | Додав: Admin | Дата: 02.09.2015

12
Згідно з пп. «и» пп. 165.1.1 Податкового кодексу України, до складу оподатковуваного доходу платника ПДФО не включаються сума грошової допомоги (в тому числі в натуральній формі), що надається фізичним особам або членам їхніх сімей (діти, дружина, батьки), військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.91 р. № 2011-XII, та/або компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період. 

У частині 7 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI визначено, що не нараховується на виплати та не утримується єдиний внесок з виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період. 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 478 | Додав: Admin | Дата: 01.09.2015

12
З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». З  1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі. 
Фізична особа – платник податків для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо сум своїх отриманих доходів та утриманих податків матиме можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС». 
 За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів. 
Детальніше з інформацією щодо роботи  сервісу можна ознайомитися за посиланням http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 479 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2015

12
Відповідно до Закону України від 16 липня 2015 року № 643-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" змінено порядок розрахунку суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – реєстраційна сума), зокрема змінено порядок формування деяких складових формули: 
 ΣНакл = ΣНаклОтр + ΣМитн + ΣПопРах - ΣНаклВид - ΣВідшкод - ΣПеревищ 

Так, для сільськогосподарських підприємств складова формули "Сума поповнення електронного рахунка" (SПопРах) включає в себе: 

суму поповнення з поточного рахунку платника на основний електронний рахунок; 
суму поповнення з поточного рахунку платника на додатковий електронний рахунок. 
Крім того, Кодексом не передбачено здійснення обрахунку реєстраційної суми окремо по сільськогосподарській діяльності в межах спеціального режиму оподаткування, а окремо – по іншій діяльності сільськогосподарського підприємства. 

Тобто з урахуванням показників за сільськогосподарською та іншою діяльністю платника, який використовує спеціальний режим оподаткування, обраховується одна реєстраційна сума, в межах якої такий платник має право зареєструвати податкову накладну / розрахунок коригування по сільськогосподарській діяльності та/або по іншій діяльності.  

Таке роз’яснення надане листом ДФС України від 11.08.2015 № 29560/7/99-99-19-03-02-17 «Про зміни в системі електронного адміністрування ПДВ для сільськогосподарських підприємств». 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 484 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2015

12
Знам’янська ОДПІ нагадує, що починаючи з 1 вересня 2015 року при нарахуванні та виплаті пенсій учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» податок на доходи фізичних осіб нараховуватись та утримуватись не буде. 

Такі зміни до податкового законодавства були внесені Законом України від 17.07.2015 №653-VIII «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб». 

Починаючи з 01.09.2015 пенсії, призначені учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» будуть зазначатися у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою №1ДФ тільки з ознакою доходу «128» та будуть звільнені від оподаткування податком на доходи фізичних осіб. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 492 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2015

12
Відповідні зміни затверджені Наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 № 636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» набрали чинності 18 серпня 2015 року. 

Цим наказом затверджено форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору і скасовано наказ Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 866 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору». 

Вперше за новими формами платникам необхідно подавати звітність за  IV квартал 2015 року. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 504 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2015

12
28 серпня поточного року останній день сплати: 
- ПДВ за липень 2015 року; 
- акцизного податку за липень 2015 року; 
- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами з доходу за липень 2015 року; 
- плати за землю (крім громадян) за липень 2015 року; 
- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ за липень 2015 року; 
- авансового внеску з податку на прибуток підприємств за серпень      2015 року; 
- авансового внеску з рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за серпень 2015 року; 
- авансового внеску з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за серпень 2015 року; 
- авансового внеску з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України за серпень 2015 року; 
- податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) з нарахованого, але не виплаченого доходу, за липень 2015 року; 
- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень 2015 року; 
- ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за липень 2015 року, на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 488 | Додав: Admin | Дата: 25.08.2015


12
Відповідно до п.п. 296.5.1 п. 296.5 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п. 291.4 ст. 291 ПКУ, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи – підприємці) груп. 

При цьому у податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку першої та другої груп, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків, обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними главою 1 розділу XIV «Спеціальні податкові режими» ПКУ, авансові внески, встановлені п. 295.1 ст. 295 ПКУ. 

Згідно з п. 296.3 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду. 

Платники єдиного податку другої групи у податковій декларації окремо відображають: 
1) щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ст. 295 ПКУ; 
2) обсяг доходу, оподаткований за кожною з обраних ними ставок єдиного податку; 
3) обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків (у разі перевищення обсягу доходу) (п.п. 296.5.2 п. 296.5 ст. 296 ПКУ). 
Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці) у податковій декларації окремо відображають: 

1) обсяг доходу, оподаткований за кожною з обраних ними ставок єдиного податку; 
2) обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків (у разі перевищення обсягу доходу) (п.п. 296.5.3 п. 296.5 ст. 296 ПКУ). 

Нагадаємо, що форма податкової декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578. 

Отже, фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, яка протягом року самостійно прийняла рішення про зміну групи платника єдиного податку, подає до контролюючого органу податкову декларацію наростаючим підсумком у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, в якій заповнює відповідні розділи (показники господарської діяльності): 

- для платника єдиного податку відповідної групи, на якій перебував такий платник – показники за минулий період; 
- для платника єдиного податку відповідної групи, яку обрав (нова група) такий платник – показники за податковий (звітний) період. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 501 | Додав: Admin | Дата: 17.08.2015


12
Форма довідки-підтвердження статусу податкового резидента України та порядок її видачі контролюючими органами визначено наказом ДПА України від 12.04.2002 №173 «Про підтвердження статусу податкового резидента України» зі змінами та доповненнями (далі – Наказ № 173). 

Згідно з п. 2 Наказу № 173 довідку-підтвердження статусу податкового резидента України видає державна податкова інспекція за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) на своєму бланку протягом 10-ти робочих днів з моменту подання письмового звернення такої особи. 

Фізичні особи-підприємці можуть отримати довідку-підтвердження статусу податкового резидента України у контролюючому органі за місцем податкової адреси. 

Відповідно до п. 3 Наказу № 173 державні податкові інспекції за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) у разі подання такою особою заяви про звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерел у зарубіжній державі або заяви про відшкодування уже сплачених податків на території зарубіжної держави за формами, затвердженими компетентним органом цієї зарубіжної держави з виконання міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування на її території, зобов’язані підтверджувати статус податкового резидента на цих формах підписом начальника Державної податкової інспекції та печаткою. 
Згадані заяви подаються з перекладом на українську мову, крім заяв, оформлених російською мовою. 

Звернення щодо отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України може бути подано особисто заявником, уповноваженою на це особою або надіслано поштою. 

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України, засвідчені підписом керівництва контролюючого органу та печаткою заяви про звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерел у зарубіжній державі або про відшкодування уже сплачених податків на території зарубіжної держави видаються заявнику (уповноваженому представнику заявника) або відправляються поштою. 

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України діє в межах календарного року та потребує щорічного її оновлення. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 611 | Додав: Admin | Дата: 17.08.2015


12
Знам’янська ОДПІ нагадує, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: 

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису; 

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі; 
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами. 

Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (версія 1.17.0), яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/). 

В даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 470 | Додав: Admin | Дата: 17.08.2015

1-10 11-20 ... 91-100 101-110 111-120 121-130 131-140 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты