Понеділок, 23.12.2024, 20:42
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
З метою забезпечення правильного обрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Державна податкова інспекція у м. Полтаві доводить до відома платників перелік об’єктів оподаткування, які відносяться до  нежитлової нерухомості, визначені статтею 14 Податкового кодексу України: 

– будівлі готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку; 

 – будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей; 

– будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування; 

– гаражі – гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки; 
– будівлі промислові та склади; 
– будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки); 
– господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо; 
– інші будівлі. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 661 | Додав: Admin | Дата: 16.03.2015

 
12
- авансового внеску з єдиного податку за березень 2015 року платниками, віднесеними до першої та другої груп (п. 295.1 Податкового кодексу України); 

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за лютий 2015 року (крім гірничих підприємств) (абз. 1 ч. 8 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI; пп. 6 п. 4.3 та п. 4.10 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 455). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 639 | Додав: Admin | Дата: 16.03.2015

 
12
У зв’язку з набранням чинності із 01.01.2015 Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон № 71), яким було внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПК) повідомляємо наступне. 

Зокрема, Законом № 71 фіксований сільськогосподарський податок трансформовано в єдиний податок (виділено в окрему четверту групу). До платників єдиного податку четвертої групи увійшли сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній (звітний) рік дорівнює або перевищує 75% (колишні платники ФСП). 

Об’єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа с/г угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності с/г виробника або надана йому у користуванні, у тому числі на умовах оренди. 
При цьому права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства. 

Базою оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи для с/г товаровиробників є нормативно грошова оцінка одного гектара с/г угідь, а для водного фонду -  нормативно грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року. 

Таким чином, с/г підприємства повинні звернутися до територіальних органів Держземагенства України за місцем знаходження земельних ділянок і отримати інформацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок, які використовуються ними у с/г виробництві. 

Крім того, підставою для нарахування єдиного податку платникам четвертої групи є дані з державного реєстру речових прав на нерухому майно. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 616 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2015

 
12
З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів і одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. 

Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його повинні лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок зачіпає усі підакцизні товари, що продаються в роздріб – алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби та нафтопродукти. 

З метою забезпечення правильності відображення в розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертає увагу, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремо. 

Приклади програмування акцизного податку в РРО платники можуть дізнатися з листа ДФС України від 31.01.2015 року №1848 або завітавши на офіційний веб-портал ДФС України за адресою www.sfs.gov.ua. 

Всім власникам касової техніки – платникам податку слід звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування реєстраторів розрахункових операцій, які вони використовують при веденні своєї господарської діяльносі.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 585 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2015

 
12
Але не всім громадянам, а лише тим, які в минулому році отримували заробітну плату у зв'язку з трудовими відносинами та виплати за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів, загальна сума яких перевищила 146160 гривень (120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року). 

Податок з таких виплат в минулому році вже сплачений, проте декларування доходів пов’язано із застосуванням двох ставок оподаткування: 15% ПДФО (до місячного доходу, що не перевищує 10 мінімальних зарплат) та 17% (до доходу, що перевищує вказану суму). 

Громадяни мають обов’язково до 1 травня 2015 року подати декларацію про майновий стан і доходи за місцем реєстрації (згідно з паспортними даними). 

До Декларації необхідно подати додаток №7 «Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб згідно з пп. «є» п.176.1 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України». 

У вказаному додатку здійснюється перерахунок податку із задекларованої річної загальної суми оподатковуваних доходів у такому порядку: 
- задекларована річна загальна сума оподатковуваних доходів зменшується на фактично нараховані (утримані) протягом звітного року податковими агентами суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на суму наданої платнику податку податкової соціальної пільги (за її наявності); 
- із зменшеної суми: 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2014 р. – 146160 гривень), оподатковуються за ставкою у розмірі 15 відсотків, решта суми – за ставкою у розмірі 17 відсотків. 

Далі нарахований податок зменшується на суму вже сплаченого в минулому році податковими агентами ПДФО. Позитивна різниця ПДФО підлягає сплаті до бюджету до 1 серпня 2015 року. 

Подати декларацію про майновий стан та доходи можна в один із способів, обравши для себе найзручніший: особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; за допомогою мережі Інтернет, заздалегідь отримавши ключ електронного цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 574 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2015

 
12
Фізична особа-підприємець, яка перебуває на загальній системі оподаткування, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до органу ДФС не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Зокрема, 16 березня 2015 року – останній день подачі такої заяви для переходу на спрощену систему з 2 кварталу поточного року. 

Відповідно до статті 297 ПКУ фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків: 

- податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої – третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з гл.1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» ПКУ; 

- податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену п. п. 1 п. 293.3 ст. 293 ПКУ; 

- податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності. 

У разі ввезення товарів на митну територію України податки і збори та митні платежі сплачуються платником єдиного податку на загальних підставах. 

Платник єдиного податку виконує передбачені ПКУ функції податкового агента у разі нарахування (виплати, надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно-правових відносинах. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 574 | Додав: Admin | Дата: 11.03.2015

 
12
Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці) з 01.07.2015р.повинні застосовувати РРО (дані зміни визначені пунктом 1 Прикінцевих положень Закону від 28.12.14 №70-VIII). 

Знам‘янська ОДПІ пропонує підприємцям, які є платниками єдиного податку третьої групи не відкладати реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) на останній місяць перед граничним терміном  початку їх застосування.


Прес-служда Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 528 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2015

 
12
Якщо у Вас закінчується термін дії електронного підпису, 17 березня 2015 року в Знам’янській ОДПІ буде приймати представник сертифікаційного центру. 


Прес-служда Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 564 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2015

 
12
З початку року мешканцями міста Знам’янки та Знам’янського району подано 131 декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік.


Прес-служда Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 597 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2015

 
12
Електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ – рахунок, відкритий платнику податку в казначействі. На такий рахунок платником перераховуються кошти з власного поточного рахунку в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні чи розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), а також у сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку. Це визначено п. 2 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569 «Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість» (далі – Порядок № 569). 

Пунктом 13 Порядку № 569 передбачено, що платник податку має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка, а також суму податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі. 

Інформація про рух коштів на електронних рахунках платникам податку надається ДФС України за відповідним запитом платника на безоплатній основі без обмеження кількості запитів та у часі. 

Прес-служда Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 684 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2015

1-10 11-20 ... 181-190 191-200 201-210 211-220 221-230 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты