Субота, 28.12.2024, 03:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби

 12
В рамках роботи започаткованого Дня Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Знам’янського міськрайонного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Кіровоградській області ст. лейтенантом вн. служби Горват Я. Ю. та ст. лейтенантом вн. служби Гудимою М. П. спільно з спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М., та опероуповноваженою КМСД Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, лейтенантом міліції Довженко І. О., з метою профілактики вчинення правопорушень неповнолітніми, роз’яснення їм мір відповідальності за скоєння злочинів та профілактики захворювань на соціально небезпечні хвороби, такі як ВІЛ/СНІД та туберкульоз. Неповнолітнім було запропоновано до перегляду документальний фільм «Туберкульоз – мікроскопічний вбивця. ВІЛ/СНІД при туберкульозі.».

Після перегляду фільму неповнолітні мали змогу задати запитання та поспілкуватися на хвилюючі їх теми. 
Будні соціальної служби | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Дата: 30.04.2014

 12
В Знам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 пройшов тиждень з профілактики соціально небезпечних хвороб. Для учнів восьмих класів прийшли розповісти про соціально небезпечні хвороби та шляхи їх подолання спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. та лікарі Знам’янської центральної районної лікарні – інфекціоніст Тищенко С. Л., нарколог Чернєцов П. П., онколог Самборська Г. К., педіатр Фуртас О. І.. З дітьми проведено бесіди на теми «Наркоманія, алкоголізм, тютюнопаління», «Профілактика ВІЛ/СНІДу», «Профілактика соціально небезпечних хвороб», «Профілактика онкологічних захворювань», «Профілактика хвороб, що передаються повітряно-крапельним шляхом».

Відоме прислів'я вчить нас берегти сукню, поки вона нова, а честь, змолоду. Безумовно, це правильно. Однак крім честі та інших незаперечних переваг, є ще одна річ, яку треба берегти з моменту нашої появи на світ - це здоров'я. Тому що здоров’я має тенденцію безповоротно псуватися!
Будні соціальної служби | Переглядів: 559 | Додав: Admin | Дата: 30.04.2014

 12
Спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб Білокамінською О., разом з волонтерами спеціалізованого формування «Школа волонтерів» - учнями 9-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, проведено акцію «Протягни руку – збери сміття!».

З метою покращення екології нашого міста та для естетичного благоустрою скверу в районі «ПожДепо» учнями проведено прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ та приведено територію до належного санітарного стану. 

Давайте будемо зберігати чистоту рідного міста!
Будні соціальної служби | Переглядів: 491 | Додав: Admin | Дата: 29.04.2014

 12
"Я хочу бачити життя!" - саме під таким гаслом з 7 по 27 квітня, по всій території України проходила IX Всеукраїнська акція благодійного фонду "Серце до серця"!

Спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. разом з волонтерами спеціалізованого формування «Школа волонтерів» - учнями 9-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та лідерами міського парламенту дітей, що приєдналися до акції, проводився збір коштів для діток з вадами зору. Кожному бажаючому прийняти участь в благодійній акції волонтери пропонували пожертвувати будь-яку суму коштів до спеціальних скриньок. В знак подяки людям, які пожертвували кошти в скриньку, волонтери дарували сердечко-наліпку.

У проведенні акції допомагали фахівці із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кравченко М. та Яндович М., соціальний педагог ЗОШ №3 Шуляшкіна С. А. і класний керівник 9-Б класу ЗОШ № 3 Білокамінська Т. І.
  12
До акції долучилися секретар міської ради Адамович Н. А., депутати та працівники виконавчого комітету.
У фінальні дні акції з 23 квітня по 25 квітня спільними зусиллями було зібрано 1 100 грн. та перераховано в Кіровоградський штаб Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Всі кошти, зібрані в області, будуть витрачені на закупівлю медичного обладнання для обласної дитячої лікарні для лікування діток із косоокістю та вадами зору. Раннє виявлення неправильності будови ока у дитини і своєчасна діагностика та лікування цих захворювань можуть дати змогу мати повноцінний зір та обрати омріяну професію, займатися у загальноосвітніх школах, а не в школах для сліпих та слабко зрячих.

Знам’янський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує дітям-волонтерам та їх батькам, які погодилися допомогти збирати кошти: Верболоз А., Сухінській Ю., Рачинській І., Ніколаєвій М., Васильєвій В., Назаровій Е., Даценко Т., Солодуненко М., Зюзіну С., Томащуку В.

Висловлюємо подяку всім небайдужим громадянам, закладам та організаціям, які прийняли участь в благодійній акції «Я хочу бачити життя!», за те що не залишилися осторонь. Можливо, саме Ви допоможете здійснити чиюсь дитячу мрію – бачити життя!!!!
Будні соціальної служби | Переглядів: 507 | Додав: Admin | Дата: 29.04.2014

12
Народження дитини – це одна з найважливіших подій у житті кожної жінки. Дуже часто у жінок виникає занепокоєння перед народженням дитини, яке негативно впливає на її психоемоційний стан. Для того щоб розвіяти ці переживання та попередити випадки раннього соціального сирітства Знам’янській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із жіночою консультацією проводять заходи по інформуванню майбутніх мам не тільки про пологи, але, й як породіллі подолати психологічні страхи під час вагітності .

Протягом березня місяця під час проведення даних заходів, спеціалісти ЦСССДМ надали консультації 20 вагітним жінкам з питань, як психологічно підготуватись до народження дитини, як формувати нові взаємини між членами сім'ї, як зберегти звичний для жінки ритм життя після народження малюка, як оформити належні соціальні виплати та інші. 

Отримана інформація допоможе вагітним жінкам справитися з психологічним навантаженням, допоможе навчитися ставитись до народження дитини не зі страхом, а з любов’ю, що з часом дитина займе міцно своє місце у серці вагітних матусь.

Тому бажаємо майбутнім матусям легкої вагітності! Хочеться, щоб цей час вони згадували з найбільшою радістю від пережитих емоцій.
Будні соціальної служби | Переглядів: 493 | Додав: Admin | Дата: 02.04.2014

12
Спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О., в Знам’янській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат спільно з педагогом організатором Ягодзінською Л. О., пройшов відеолеторій з учнями 7-11 класів «Туберкульоз - мікроскопічний вбивця. ВІЛ/СНІД і туберкульоз». Діти ознайомилися з головною інформацією стосовно захворювання на туберкульоз та обговорили проблему епідемії туберкульозу в Україні.

Пам’ятайте, туберкульоз виліковний! Шансів вилікуватися набагато більше, якщо туберкульоз розпочати лікувати вчасно!

Для того, щоб запобігти захворювання на туберкульоз, необхідно уникати близьких контактів з хворими на туберкульоз, частіше прибирати приміщення, в якому проводите час, більше відпочивати від тяжкої праці, уникати стресів, повноцінно харчуватися (вживати продукти, необхідні для здоров’я людини: м’ясо, молоко, творог, яйця, масло, фрукти та овочі), вести здоровий спосіб життя, не зловживати шкідливими звичками. Обов’язково, потрібно проходити флюорографічне обстеження 1 раз на рік.
 12
У випадку захворювання на туберкульоз необхідно не зволікаючи звертатися за лікуванням до лікаря-фтизіатра, потім в протитуберкульозний диспансер. До диспансеру вхід тільки в марле-ватних пов’язках та по направленням від лікаря фтизіатра. При лікуванні туберкульозу дуже важливо чітко слідувати графіку прийому ліків у один і той самий час щодня, за приписанням лікаря, щоб уникнути розвитку стійкого (резистентного) до антибіотиків туберкульозу, і одночасно приймати препарати для збереження печінки, щоб уникнути розвитку гепатиту. Вживати насичену жирну і молочну їжу, виходити на прогулянки у хвойних лісах. Самолікування від туберкульозу призводить до стійких, тяжко виліковних форм туберкульозу. Лікування від туберкульозу в Україні безкоштовне! 

Також, доводимо до відома читачів сайту корисну інформацію для отримання довідок стосовно проблеми туберкульозу в Україні:

«Всеукраїнська гаряча лінія з питань туберкульозу» 0 800 503 080 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні) www.helpme.com.ua

Телефон довіри по питанням ВІЛ/СНІДу 8-800-500-45-10 (безкоштовно, цілодобово)
Інформацію стосовно профілактики та лікування туберкульозу ви можете отримати за телефоном 0-800-500-451 (безкоштовно)

Список протитуберкульозних диспансерів у всіх регіонах України www.stoptb.in.ua/ru/dispancers

Інформаційний ресурс зі здоров’я й охорони здоров’я www.likar.info

Всесвітня організація охорони здоров’я www.who.int

Агентство міжнародного розвитку США в Україні www.usaid.kiev.ua

Офіційний сайт організації «Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я» www.path.org

Ресурс для журналістів та всіх, хто цікавиться останньою інформацією з ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та малярії. www.globalhealthreporting.org

Європейський ресурс з охорони здоров’я (доступний зміст щомісячних випусків російською мовою) www.eurosurveillance.org/russian

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом, малярією www.theglobalfund.org/ru

Бережіть своє життя і здоров’я!
Будні соціальної служби | Переглядів: 658 | Додав: Admin | Дата: 02.04.2014

12
До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О., в Знам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 та Знам’янському державному професійному училищі було проведено бесіди з використанням відеоматеріалів «Туберкульоз - мікроскопічний вбивця. ВІЛ/СНІД та туберкульоз». Учні ознайомилися з головною інформацією стосовно захворювання на туберкульоз.
Отже, яких правил рекомендовано дотримуватися, щоб не захворіти на туберкульоз або не заразити цією соціально-небезпечною хворобою інших людей?

1. Уникати прямих контактів з хворими на туберкульоз людьми і тваринами, бездомними тваринами;
2. Не докурювати цигарки після нікого з курців, а якщо вже є така необхідність, то слід докурювати через мундштук;
3. Користуватися особистими предметами гігієни;
4. Вести здоровий спосіб життя: регулярно відпочивати, виконувати фізичні вправи, не палити, не вживати алкоголю, наркотиків;
5. Докласти зусиль, щоб їжа кожної людини була поживною, багатою на вітаміни, білки, жири і вуглеводи, мінеральні речовини для підвищення імунітету;
6. Не купувати продукти на стихійних ринках, бо вони можуть бути заражені мікобактеріями туберкульозу;
7. Регулярно провітрювати житло, не допускати накопичення пилу в приміщенні;
8. Оберігати себе від ВІЛ-інфекції, уникати випадкових статевих стосунків, користуватися презервативом.
9. Хворий-бактеріовиділювач (відкрита форма туберкульозу) є заразний і повинен бути ізольований (в стаціонарі, окремій кімнаті);
10. Слід ізолювати всіх дітей від хворого на відкриту форму туберкульозу (хворого на закриту форму туберкульозу – дітей віком до 13 років)
11. У помешканні де перебував хворий на відкриту форму туберкульозу санітарно-епідеміологічна станція повинна провести дезинфекцію: дезінфекційними розчинами (хлорамін, хлорантоїн). Посуд треба протягом 30 хв. кип’ятити в 2 % соди або 2 % розчині хлорного вапна (20 г хлорного вапна + 1 л води);
12. В разі, якщо хтось з близьких захворів на туберкульоз, слід обстежити на туберкульоз всіх членів родини;
13. Хворий на туберкульоз повинен:
– дотримуватися елементарних правил гігієни;
– користуватися окремим посудом, ретельно мити його, а після миття облити окропом;
– користуватися окремим рушником, мати окрему кімнату, ліжко; Якщо у хворого немає окремої кімнати, то його ліжко відгородити ширмою;
– виварювати рушники і білизну хворого;
– хворий не повинен плювати на підлогу (бо мікобактерії туберкульозу є в слині та мокротинні);
– плювати слід тільки в плювальницю (на дно плювальниці треба налити 3–5 мл 5% хлораміну);
– виділене харкотиння не можна виливати у каналізацію, а прокип’ятити протягом 15 хв. у 2 % розчині соди, або спалити на вогні;
– кімнату, де мешкає хворий не можна обклеювати шпалерами, а двічі на рік білити стіни і стелю гашеним вапном з додаванням 20 % розчину формаліну або пофарбувати олійною фарбою, щоб потім мити щіткою з милом.
– житло і кімнату хворого щоденно прибирати вологою ганчіркою з милом або содою;
– відчиняти квартирку в будь-яку пору року, а взимку якомога довше;
– температура в кімнаті має бути нижчою за 16–18 ° С; влітку спати на відкритому повітрі;

Кожна людина повинна пам’ятати, що зараження туберкульозом найчастіше відбувається під час спілкування з хворою людиною при вдиханні мікобактерій туберкульозу з дрібними краплями мокротиння та слини, а також при вживанні продуктів від хворої на туберкульоз худоби, риби, птиці. Зараження може відбуватися тоді, коли мікобактерії туберкульозу потрапляють в організм з пилом, через предмети вжитку, посуд, постіль, папери, недопалки від хворого на туберкульоз. Туберкульоз розвивається тоді, коли у людини знижений імунітет внаслідок тривалого стресу, депресії, виразкової хвороби, цукрового діабету, захворювань щитовидної залози, недостатнього харчування, поганих житлових умов, виснажливої праці тощо.
Краще остерігатися туберкульозу, аніж лікувати його. Чим раніше виявлений хворих на туберкульоз, тим ефективніше його лікування. Будьте пильні! Дорослі, навчайте дітей особистої гігієни і попередження туберкульозу, не забувайте 1 раз у рік завести дитину у прищеплювальний кабінет своєї поліклініки, щоб зробити пробу Манту. Дітям 7-ми і 14-річного віку треба зробити ревакцинацію вакциною БЦЖ, якщо у них негативна проба Манту. Не забувайте самі 1 раз у 2 роки зробити флюорографію грудної клітки. Пам’ятайте, ваше здоров’я – у ваших руках!

Будні соціальної служби | Переглядів: 506 | Додав: Admin | Дата: 26.03.2014

12
Спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О., спільно з педагогом організатором Ягодзінською Л. О. , у Знам’янській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат проведено бесіди з використанням відеоматеріалів «Профорієнтація. Мандрівка по Кодексу законів про працю» для учнів початкових класів. Дітям розповідалося про те, які бувають професії, що таке центр зайнятості населення та на що звернути увагу обираючи майбутню професію.

Також, вихованці дізналися про визначені законом норми щодо оплати праці, тривалості робочого часу, праці неповнолітніх і малолітніх дітей та інше. Учням було запропоновано провести діалог у формі гри «Відкритий мікрофон», за принципом «Рівний-Рівному» з метою визначити знання і вподобання дітей щодо профорієнтації.

Діти з цікавістю переглядали деякі серії мультсеріалу «Калейдоскоп професій» та обговорювали його. Учні висловили свої бажання щодо їх майбутніх професій, залишилося тільки досягти повноліття і отримати відповідну освіту. Якщо хтось ще не визначився з вибором майбутньої професії або невдоволений своєю теперішньою професією, і хоче змінити своє життя, то слід звернути увагу на важливі аспекти.

Першою умовою успіху є самоаналіз. Вивчайте, тестуйте себе, відповідайте собі на питання: "Що я хочу?", "хто я в цьому світі?", "що я можу?".

"Що я хочу?" – питання усвідомлення власних професійних потреб. Усвідомлена потреба – мотив, покажчик, куди потрібно рухатися, що потрібно шукати. Усвідомити потребу не так легко і часто навіть професіоналу важко нашвидкоруч сказати, що саме його привабило в професії.

Професійними мотивами можуть бути: інтерес до якоїсь справи, престижність, популярність, затребуваність професії, хороші умови праці, зарплата, кар'єрний ріст і т.д.

Дуже важливо поєднати майбутню професію зі своїми мотивами, якщо ними нехтувати, в майбутньому вони будуть про себе нагадувати. Ну а головним мотивом вибору професії є, звичайно, інтерес. Якщо Вам подобаються тварини, рослини, то Вам буде цікаво у своїй професійній діяльності зіштовхуватися з об'єктами живої природи. Якщо Ви любите техніку – інтерес до неї буде підтримувати Вас у діяльності інженера-конструктора або фізика-теоретика.

"Хто я в цьому світі?", "що я можу?" – питання вивчення свого характеру, темпераменту, своїх здібностей і можливостей. Тип реалізованої професійної діяльності повинен співпадати з Вашим особистісним, характерологічним типом. Скажімо, якщо Ви товариські – Вам більше підійдуть професії, пов'язані з численними контактами, а якщо емоційно нестійкі – не зможете виконувати рутинну роботу, що вимагає концентрації протягом тривалого часу.

Пам’ятайте, що основні кроки вибору професії такі:

1. Складіть список професій, які Вам подобаються, Вам підходять.
2. Складіть список своїх вимог до професійного майбутнього.
3. Визначте важливість кожної вимоги.
4. Оцініть відповідність вимог професій до Ваших якостей.
5. Проаналізуйте, яка професія більше за інші підходить саме Вам.
6. Оцініть свій вибір з батьками, вчителями, друзями, фахівцями.
7. Визначте практичні кроки до успіху.

Тим особам, які працюють з порушенням норм Кодексу законів про працю та без укладених трудових договорів з роботодавцем, рекомендовано відстоювати свої права та законні інтереси, тому що ми самі творці власного життя!
Будні соціальної служби | Переглядів: 508 | Додав: Admin | Дата: 26.03.2014

12
Весна приносить на землю нове життя, нові сподівання і радощі. В ці дні відзначається Міжнародний день лісу та Всесвітній день Землі. Незважаючи на те, що відбувається в нашій країні, ми не повинні забувати про мир і злагоду в наших серцях.

За підтримки ДП «Чорноліське лісове господарство» ( директор Зуєв О.В.), Знам’янським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, ЗОШ №1, ЗОШ №6 була проведена акція «Діти Знам’янки за мир».  

Цей захід мав на меті згуртувати дітей та дорослих під час висадки алей миру та дружби і висловити бажання жити в мирі. Діти разом із лісничим Знам’янського лісництва Вовчком Ю.В. з великим захопленням саджали дерева і давали обіцянки, що протягом шкільного життя будуть оберігати ці дерева.
 12
Немає нічого дорожче на Землі, ніж посмішки дітей. Діти посміхаються, значить, світить сонце, мирно колоситься поле. Ми впевнені, що бажання багатьох людей, з’єднані в одне ціле, роблять дива і ці дерева, висаджені сьогодні , будуть рости в мирний час.

Висловлюємо щиру вдячність ДП «Чорноліське лісове господарство», його головному лісничому Яценко Олегу Миколайовичу директорам та учням Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, ЗОШ №1, ЗОШ №6 за підтримку даної акції.
Будні соціальної служби | Переглядів: 558 | Додав: Admin | Дата: 25.03.2014

      
12
Проведено чергове засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради під головуваванням першого заступника міського голови Джулая В. О.

В ході засідання було заслухано секретаря спостережної комісії, спеціаліста І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб, Білокамінську О., з питань про заходи щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі та про обстеження умов проживання осіб даної категорії.

Заслухані питання, разом з головою та секретарем спостережної комісії, обговорювали заступник голови комісії, головний спеціаліст відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому Головченко А., та головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Буріко О.  

В результаті засідання спостережної комісії представлену інформацію прийнято до відома та винесено відповідні рішення.
Будні соціальної служби | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2014

1-10 11-20 ... 71-80 81-90 91-100 101-110 111-120 ... 131-140 141-146

Кировоград: новости и сайты