Субота, 28.12.2024, 18:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Будні соціальної служби

12
Інвалідність дітей значно обмежує їх життєдіяльність, призводить до соціальної дезадаптації внаслідок порушення їх розвитку і зростання, втрати контролю за своєю поведінкою, а також здібностей до самообслуговування, пересування, орієнтації, навчання, спілкування, трудової діяльності в майбутньому.

І вся практична організаційна робота з надання допомоги дітям-інвалідам має ґрунтуватися на навчанні цих дітей вести повноцінний спосіб життя з урахуванням усіх особливостей, а з боку держави ґрунтуватися на забезпечення рівних можливостей в усіх суспільно значущих сферах.

Вже 20 раз поспіль гостинно відкриває свої двері Знам»янська спеціальна школа-інтернат для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП для проведення Тижня Дружби «Повір у себе», який присвячений Міжнародному дню інваліда та засновником якого є центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді. Програма Тижня складена так, щоб діти могли дізнатися багато нового, поспілкуватися з цікавими людьми, змістовно провести дозвілля та обзавестися новими друзями.

 Розпочався Тиждень спортивними змаганнями «Веселі старти». Присутніх привітала директор  Центру Н. Шевченко та вручила торт  призерам обласних 
паралімпійских змагань.


Будні соціальної служби | Переглядів: 556 | Додав: Admin | Дата: 01.12.2014

12
В Знам'янській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат педагогом організатором Ягодзінською Л. О., проведено і організовано засідання круглого стілу з проблеми  «Я хочу гідно жити!» до Всесвітнього дня дитини. 

В обговоренні та висловлюванні питань взяли участь спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. М., головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості Кравченко М. К., завідуючий сектору організаційного правового забезпечення Знам’янського міськрайонного управління юстиції Демешко В.В., та учнівська молодь школи.

12
Учасники круглого столу обговорювали питання про історію права, про права і обов’язки людини, про кримінальну і адміністративну відповідальність, про трудові права неповнолітніх  та про вибір майбутньої професії. 

На закінчення засідання круглого столу було запропоновано пройти тестування та ознайомитися з акцидентною продукцією у вигляді буклетів.
Будні соціальної служби | Переглядів: 576 | Додав: Admin | Дата: 01.12.2014

 
12
Знам’янський міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді повідомляє, що на базі Кіровоградського  обласного благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» відкрита «Школа волонтерів».

Метою даного проекту є сприяння  підвищенню мотивації до волонтерської діяльності, оволодіння основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності.

Школа починає свою роботу з 17 листопада 2014 р. в приміщенні Кіровоградського державного педагогічного  університету ім.. В. Винниченка.

Телефон для довідок: (0522) 27-22-44

Будні соціальної служби | Переглядів: 599 | Додав: Admin | Дата: 19.11.2014

 
12
В Знам'янській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат, пройшов Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності до Всесвітнього дня заощаджень. 

В рамках роботи спеціалізованого формування «Школа самостійного життя» про історію та види грошей, про те що таке ціна і які речі вважаються цінними, про те що таке економіка і навіщо потрібен банк, про те що таке кредити і депозити, інформацію про ціни на продукти і речі першої необхідності, про потреби і можливості, про способи економії коштів та як розвивати вміння заощаджувати, про формування сімейного бюджету,  роботу і заробітну плату, та про те, як допомогти дитині вирости багатим до учнів 7-12 класів прийшли розповісти головний спеціаліст Крук О. М. та спеціаліст І категорії Білокамінська О. М. із Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 
 
12
Учням було запропоновано провести діалог у формі гри «Відкритий мікрофон», за принципом «Рівний-Рівному» з метою визначення орієнтованості дітей щодо цінової політики та вміння розпоряджатися коштами та переглянути ряд коротких відеолекторіїв «Азбука грошей». 

 Учнівська аудиторія не тільки дізналася для себе багато нового, а й стала більш підготовленою до самостійного дорослого життя.

Будні соціальної служби | Переглядів: 615 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2014

 
12
З 20 по 24 жовтня 2014 року в Знам'янській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат, пройшов тиждень з профілактики соціально небезпечних хвороб. До учнів 7-12 класів прийшли розповісти про шкідливі звички, соціально небезпечні хвороби та шляхи їх подолання, спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. М. та лікарі Знам’янської центральної районної лікарні - нарколог Чернєцов П. П., акушер гінекологічного відділення Хом’яченко Т. А.

Діти дізналися про те, що глибоко помиляється той, хто вважає, що алкоголь харчовий продукт. Насправді це сильна отрута, яка руйнує організм. Саме слово в перекладі з арабської означає "одурманюючий”. У 1975 році Всесвітня організація охорони здоров’я визнала, що алкоголь – наркотик. Чимало людей впевнені в тому, що вживання спиртного корисне і навіть необхідне, бо знімає втому та нервову напругу, допомагає у лікуванні. Але це не зовсім так. Алкоголь (етиловий спирт) – продукт спиртового бродіння, в процесі якого утворюються різні хімічні сполуки, в тому числі й отруйні. Основними з них є сивушні масла, найбільше яких у самогоні. Про це свідчать нудота, головний біль, тяжке сп’яніння, біль у шлунку тощо. Коли різні негаразди спричиняють нервово-емоційне напруження, організм людини ще гірше переносить алкоголь. Немає жодного органу чи системи, які б не вражало тривале вживання алкоголю. Незначна частина його всмоктується в роті, 20 % - у шлунку, решта – в кишках. Алкоголь можна виявити в крові вже через 5 хвилин після його вживання. Він шкідливо впливає на всі внутрішні органи. В тих, хто систематично п’є, виникають гастрити, виразкова хвороба шлунка й дванадцятипалої кишки, коліти, гепатити. Особливо страждає печінка, яка знешкоджує різні отрути, що надходять в організм людини, в тому числі алкоголь і сивушні масла. Але, якщо отрут багато і надходять вони часто, орган просто не справляється. 
 
12
В результаті виникає запалення печінки – гепатит, а потім і жирова дистрофія, цироз. Доведено, що смертність від цирозу печінки в алкоголіків вища, порівняно з непитущими, у 9 разів, а ймовірність ракової хвороби – частіша у півтора рази. Помиляються ті, хто думає, ніби алкоголь підвищує апетит. Справді, спочатку подразнена слизова оболонка шлунку збільшує виділення соку, з’являється відчуття голоду, однак такий сік містить багато соляної кислоти, бідний на ферменти і не поліпшує травлення. Систематичне пияцтво призводить до того, що алкоголь не стільки збуджує, скільки подразнює шлунок. Тому серед алкоголіків багато хворих на гастрит із підвищеною кислотністю.Часте вживання алкоголю, неповноцінне харчування сприяє перетворенню побутового пияцтва на хворобу – хронічний алкоголізм. Для п’яниць характерне уявлення, згідно з яким пити і напиватись не соромно, а лікуватись від алкоголізму – принизливо. Тому важко таку людину вмовити прийти на прийом до спеціаліста.

Також, дівчатам з числа учнівської молоді було надано інформацію про те, що інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ) національна проблема охорони здоров'я України. За даними МОЗ в Україні щорічно реєструється близько 400 тисяч нових випадків сифілісу, гонореї, хламідіозу, герпесу, сечостатевого мікоплазмозу, генітального кандидозу та трихомонозу. Офіційна статистка відображає, за різними оцінками, від 30% до 40% реальної кількості випадків ІПСШ. Це пов’язано зі збільшенням прихованих форм і тим, що окремі групи населення не отримують належної дерматовенерологічної допомоги.  Проблему ІПСШ не можна відокремлювати від епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, оскільки одним з основних шляхів передачі ВІЛ-інфекції є статевий. Відповідно до оперативної інформації, наданої Українським центром профілактики і боротьби зі СНІДом, станом на 1 грудня 2008 року частка випадків зараження ВІЛ внаслідок введення наркотичних речовин ін’єкційним шляхом (37,3 %) вперше за останні 12 років поступилася долі випадків інфікування ВІЛ статевим шляхом, що зросла до 41,7 %. Це зумовлює необхідність інтенсифікації заходів з діагностики та лікування ІПСШ в групах ризику щодо ВІЛ з метою попередження подальшого розповсюдження ВІЛ в Україні. За результатами численних досліджень встановлено, що наявність ІПСШ суттєво підвищує ризик передачі та інфікування ВІЛ статевим шляхом. Зокрема передачі ВІЛ сприяють сифіліс, генітальний герпес, гонорея, хламідіоз, трихомоноз, кандидоз, мікоплазмоз та інші венеричні інфекції. Ерозії та виразки, запалення, пошкодження тканин, що зумовлено ІПСШ, ослаблюють чинники захисту організму від інфікування ВІЛ.

Учнівська аудиторія не тільки дізналася для себе багато нового, а й зробила відповідні висновки.

Будні соціальної служби | Переглядів: 615 | Додав: Admin | Дата: 24.10.2014

 
12
Спеціалістом І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінською О. М., в Знам’янській ЗСШ-інтернат спільно з педагогом організатором Ягодзінською Л. О., пройшла бесіда з  використанням відеоматеріалів з учнями 9 – 12 класів «Наркотик вбиває». Учні дізналися про негативний вплив наркотиків на здоров’я та життя людини.

В Україні більше 3 500 000 наркоманів - це 7% населення усієї країни. 95% - це молодь у віці 15 - 30 років. 97% наркоманів вперше спробували наркотики у віці з 12 до 19 років. Кожен 5-й наркоман – жінка. 9 з 10 повій – наркоманки. Щорічно в Україні близько 150 000 молодих людей стають наркоманами. У середньому тривалість життя ін'єкційного наркомана 5 - 6 років. Щорічно держава несе збитки від незаконного обігу наркотиків на суму більше 3 000 000 000 $. Близько 120 000 людей щорічно помирають від наркоманії, та її наслідків (329 осіб на добу). Україна посідає I-ше місце у Східній Європі за темпами росту ВІЛ – інфекції. Офіційно зареєстровано за даними ВООЗ- 500 000 чоловік ВІЛ інфікованих на території України. Від загальної кількості ВІЛ - інфікованих, наркомани складають 88%. Більшість розповсюджувачів таких хвороб як гепатит В і С, сифіліс, туберкульоз, СНІД- це наркомани. Щорічна кількість наркоманів у нашій державі, за даними МВС, збільшується в середньому на 5-10%. Останні п`ять років в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Сьогодні наркозалежність поступово "молодшає", середній вік людей, які вживають наркотики, стабільно знижується. Тому що вживати наркотики починають вже з 12 років. 
 
12
Основною причиною є те що підлітки хочуть бути «як усі в їх компанії», хочуть отримати нові враження, прагнуть стати дорослішими, а результат наркозалежність і смерть. Це відбувається так, люди які розповсюджують наркотик, перші дози дають безкоштовно, поки той хто його вживає не опиниться у залежності. Як тільки це відбувається, людині потрібні гроші на наркотики, і йому пропонують їх продавати іншим. З часом той кому давали спробувати, сам змушує спробувати інших, а коли у нього скінчуються гроші він йде їх шукати і у багатьох випадках це злочин, тому що гроші потрібні терміново, і багато. За даними МВС України третя частина усіх злочинів пов'язана з незаконним обігом наркотиків. Більше половини засуджених – наркомани. Вживання наркотиків буквально вбиває печінку, людина хворіє на гепатит В і С, який майже не виліковується, і постійно руйнує організм зсередини. У людини яка вживає наркотики повністю змінюється робота організму, тому вона не може контролювати його. 

Люди які вживають марихуану та різноманітні суміші для паління просто тупіють, у них деградує мозок, погіршується пам’ять, вони не можуть логічно думати, концентруватися, виникають галюцинації, погіршується сон, погіршується функція дихання, порушується сердечна діяльність, виникає епілепсія, людина часто втрачає свідомість, та може померти. Багаторазові ін’єкції в одному місці призводять до абсцесу (коли гниє тіло), з’являються трофічні язви, які не заживають. Ін’єкційні наркомани інфікуються і хворіють на «сепсис» (загальне зараження крові), якщо не зробити негайно переливання крові, людина помирає. Якщо людина вживає психотропні препарати її постійно переслідує параноя, галюцинації. Людина  втрачає розум, та покінчує життя самогубством. Також у венах з’являються тромби, які при відриві перекривають у судинах доступ крові до життєво необхідних органів, і людина помирає за лічені секунди. Наслідки вживання ін’єкційних наркотиків це захворювання на ВІЛ, та туберкульоз. 

Якщо у людини є цих два діагнози то жити йому залишається декілька місяців а може і тижнів дивлячись на якій стадії хвороба. Тому що клітини імунодефіциту згоряють, людина втрачає вагу буквально кожен день по декілька кілограмів, і коли клітин вже залишається дуже мало в організмі, людина може померти від звичайної простуди. Наркотик вбиває людину як особистість, вона деградує, втрачає сенс до життя, гідність, моральні цінності, вона не має принципів, і за потреби легко вдається до крайнощів, її ніщо не цікавить, людина стає схожою на тварину, яка діє тільки керуючись своїми потребами, та інстинктами. Наркотик вбиває усі почуття та емоції, душа людини вмирає.

Для того щоб запобігти цьому:
- батькам треба більше уваги приділяти дітям, дивитись с ким вони проводять час, про що вони розмовляють. Тому що за бажанням заробляти гроші, для того щоб їх дитина була щасливою, вони геть забувають про її виховання, і її виховує вулиця.
- постійно бути пильним та проявляти увагу до дітей, також необхідно щоб діти постійно чимось були зайняті, чимось цікавились, у них постійно були якісь інтереси.
- більше розмовляти з ними, дивлячись в очі.
- відверті вони, чи постійно уникають бесіди, та щось ховають, дивитися на їх поведінку.
- Дивитися на руки щоб там не було слідів від ін’єкцій та синяків.

Та однозначну відповідь, вживає ваша дитина наркотики або не вживає, може показати аналіз у лабораторії.
У всякому разі легше запобігти, ніж потім лікувати. Тому що звільнитися від залежності вдається небагатьом. Лише 2% наркоманів виліковуються, інші 98% - гинуть, в основному не досягнувши 30 річного віку. Вживання наркотиків це проблема №1 для українського народу. Тому що молодь, потенціал української нації буквально вимирає. Наркотик забирає більше життів ніж війна. Це невидиме знищення майбутнього України. За 10 років війни в Афганістані загинуло 14 000 чоловік. Лише в Україні кожен рік від наркотиків помирає більше 12 000 чоловік.

Будні соціальної служби | Переглядів: 587 | Додав: Admin | Дата: 15.10.2014

 
12
Під головуваванням головного спеціаліста відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому Головченко А. В. проведено традиційне щомісячне засідання Спостережної комісії Знам’янської міської ради

В ході засідання було заслухано секретаря спостережної комісії, спеціаліста І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб, Білокамінську О. М., яка доповіла інформацію Міськрайонного центру зайнятості, про стан працевлаштування громадян, звільнених з місць позбавлення волі, залучення їх до відповідного перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці.

Заслухано начальника відділу Кримінально-виконавчої інспекції Знам’янського району, капітана внутрішньої служби Гудиму М. П., який доповів інформацію про внесення змін до кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів. 
 
12
Заслухані питання, обговорювали заступник голови спостережної комісії Головченко А., секретар комісії Білокамінська О. та головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Білоголовий В. 

В результаті засідання спостережної комісії представлену інформацію прийнято до відома та винесено відповідні рішення.



Будні соціальної служби | Переглядів: 541 | Додав: Admin | Дата: 03.10.2014

  
12
Як відомо, ніхто не застрахований від спілкування з працівниками правоохоронних органів. Не хотілося б згадувати відому народну приказку про суму і... казенний дім. Однак, реалії сьогодення вказують на те, що пересічні громадяни, особливо підлітки, не знають своїх прав при "спілкуванні з органами". Як підліткам себе поводити під час контакту з правоохоронними органами?

Саме під таким гаслом пройшло чергове заняття правового лекторію в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, яке проведено спеціалістом І категорії Знам’янського міського МЦ СССДМ Білокамінською О. М. Учні отримали відповідну інформацію та поради для випадку, коли ви не вчиняли жодних правопорушень (в т.ч. злочинів), а спілкування зі стражами порядку стало наслідком випадку або "прикрого непорозуміння".
Поради щодо уникнення неприємностей з боку закону:

1. Не ходи по вулицях один в пізній час без дорослих, не шукай пригод у небезпечних місцях (на будівельних майданчиках, пустирях, у лісосмугах).
2. Не відчиняй двері квартири стороннім людям.
3. Не спілкуйся з підозрілими особами, відмовляйся від їхніх доручень щось кудись віднести або передати на словах.
4. Не наближайся до п'яних та до людей, які по¬водять себе неадекватно, бо вони можуть бути здатними до непередбачених дій.
5. Не вживай речовин сумнівного або токсичного (клей, ацетон тощо) походження. Пам'ятай, що правопорушення, скоєне в стадії алкогольного чи наркотичного сп'яніння, обтяжує вину.
6. Не носи з собою предмети (ніж, кийок тощо), наявність яких може викликати підозру.
7. Не будь надто впевненим у своїй силі, у сум¬нівній ситуації краще звернися за допомогою до дорослих.
        Як треба себе поводити, якщо тебе затримали працівники міліції:
1. Не тікай та не чини опір працівникам міліції.
2. У якій би ролі ти не потрапив до міліції (свідка, потерпілого, правопорушника), твої права повинні відстоювати твої законні представники, насамперед батьки чи особи, що їх замінюють.
3. Будь чемним із працівниками міліції, не намагайся їх залякувати своїми «впливовими» знайомствами.
4. Знай свої права. Вимагай від працівників міліції пояснення причин твого затримання та обов'язкового роз'яснення твоїх прав.
5. Не бреши, якщо не хочеш говорити правду. Краще мовчи - ти маєш на це право.
6. Обов'язково повідомляй працівникам міліції своє прізвище, ім'я, по батькові, дату народження та домашню адресу. 
Якщо ти приховуєш ці відомості і твої батьки через це не будуть знайдені, тебе можуть помістити до дитячого приймальника-розподільника на ЗО діб, а це на користь тобі не піде. Триваліше затримання (арешт) можливе тільки з санкції (дозволу) прокурора. Наприклад, коли неповнолітнього затримано на місці злочину.
        Якщо сталося так, що тебе затримали працівники міліції, запам'ятай:
1. Працівники міліції мають право затримати підозрілого неповнолітнього тільки на 3 години для з'ясування його особи.
2. При складанні протоколу про затримання краще бути ввічливим, давати правдиву інформацію про себе (прізвище, ім'я, свій вік та адресу). Це дозволить швидше знайти твоїх батьків, які є твоїми законними представниками.
3. Дуже важливо, щоб протокол затримання був оформлений правильно. Тому перед тим, як підписати протокол, уважно прочитай його, бажано запам'ятати його зміст, а також дату та час твого затримання.
4. Про свої потреби та права бажано вести розмову зі співробітником кримінальної міліції у справах неповнолітніх.
5. Тобі зобов'язані, у разі необхідності, надати медичну допомогу, ти маєш право зателефонувати батькам.
6. Тебе не мають права тримати в камері попереднього слідства разом із дорослими.
7. Міліція не має права допитувати тебе без присутності твоїх батьків, адвоката, педагога, які є твоїми законними представниками. Затримувати тебе мають право не більше ніж на 8 годин після з'ясування твоєї особи.
8. У разі скоєння тобою правопорушення, через 72 години тобі має бути пред'явлено звинувачення. Але не забувай, що за постановою прокурора тебе можуть помістити і до слідчого ізолятору.
9. У слідчому ізоляторі неповнолітні мають перебувати окремо від дорослих.

В будь-якому випадку будьте готові до того, що швидко все не вирішиться. Вам дадуть в повній мірі "насолодитися" новою обстановкою, відчути її психологічний вплив перед тим як почнуть з Вами "працювати".

Будні соціальної служби | Переглядів: 630 | Додав: Admin | Дата: 26.09.2014

12

В рамках роботи лекторію з профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі в Знам’янському професійно-технічному училищі № 12 спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. відеолекторій на тему «Профілактика токсикоманії. Що таке детоксикація?». 

Учні дізналися, що токсикоманія  найбільшого поширення набула серед підлітків. В підлітковому віці ймовірність залучення в токсикоманію дуже велика, через властивих в цей період життя рис характеру: цікавості, підвищеної сприйнятливості, відсутність самокритики, слабка воля. Найчастіше підліткова токсикоманія розвивається під впливом наступних причин: 

- психологічні причини. Бажання стати самостійними і незалежними від дорослих спонукає підлітків робити вчинки, які ними забороняються, або викликають невдоволення. Через бажання видатися дорослими підлітки легко піддаються різним негативним впливам, в числі яких і токсикоманія; 

-соціальні причини. Найчастіше підліткова токсикоманія вражає неблагополучні сім'ї, і ті сім'ї, в яких застосовується ліберальний стиль виховання. В таких сім'ях життя підлітків ніяк не контролюється, вона пущена на самоплив. Маса вільного часу, а також незнання і невміння зайняти себе необхідною справою призводить підлітків до нудьги. Через це вони змушені проводити свій час у вуличних компаніях, де в основному і виникають перші спроби токсикоманії. 

Будні соціальної служби | Переглядів: 947 | Додав: Admin | Дата: 25.09.2014

12

В рамках роботи правового лекторію в Знам’янському професійно-технічному училищі № 12 спеціаліст І категорії Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білокамінська О. провела бесіду з використанням відеоматеріалів на тему «Торгівля людьми. Інформація до уваги чоловіків. Кримінальна відповідальність за торгівлю людьми». Учні дізналися, що торгівля людьми сьогодні стосується обох статей будь-якого віку та соціального стану. 

Для чоловіків така експлуатація полягає у будь-якій важкій праці - будівництво, сільське господарство, робота різноробочим та в сексуальній експлуатації. 

Проте жінки більш уразливі до того, щоб їх використовували в змішаних формах – і в трудовій, і в сексуальній експлуатації. .За статистичними даними Міжнародної організації з міграції, 28% білоруських і 17% українських чоловіків протягом останніх років стали жертвами торгівлі людьми. Чоловіків з України продають в основному для трудової експлуатації до Росії 29%, Туреччини 19%, країн Євросоюзу, Польщі – 15% або Близького Сходу. 91 % випадків торгівлі людьми відбувається до Центральної Азії, з них 70% становлять чоловіки.

Однак, Україна  є не лише країною-постачальником «живого товару» але й країною-призначення. Так, в Україні зазнають трудової і сексуальної експлуатації чоловіки із Конго, Молдови,Узбекистану, Чехії й Пакистану. Чоловіки стають жертвами торгівлі людьми у віці від 14 до 44 років, але найбільшою віковою категорією є чоловіки від 25 до 34 років. Причиною цього є пошук заробітків через скрутне матеріальне становище на Україні (за повідомленням Агентства США з міжнародного розвитку 45% чоловіків в Україні заробляють менше 100 доларів США на місяць).  

Здебільшого чоловіки, які постраждали від торгівлі людьми, працювали за кордоном на підприємствах, лісоповалах, свинофермах, нелегальних плантаціях бавовни, використання праці в морському або рибному промислі тощо. Є приклади використання чоловіків для вчинення дрібних злочинів, участі у незаконних боксерських поєдинках або азартних іграх. Сутенерство та чоловічі борделі досить рідкісні у сфері чоловічої проституції. Хоча в деяких країнах поширені нічні клуби з танцюристами в стилі гоу-гоу бойс, з послугою танець на столі, а також так звані «працівники бару», які ділять з господарем прибуток від проституції. Особливо привабливі чоловіки працюють в агентствах ескорт послуг. Переважно це чоловіки у віці від 18 до 30 років. 

Рідко хто з чоловіків «працює» в секс-індустрії після 30 років. Для виконання важкої праці чоловіків закривали у підвалах, насильно утримували та примушували працювати. Не маючи законних підстав залишаються в країні-призначення, чоловіки які виїхали за кордон для заробітків, не хочуть повертатися додому, та не маючи достатньо коштів для проживання за кордоном, вони погоджуються на пропозиції будь-яких осіб, щодо можливості працевлаштування, відтак і потрапляють до тенет торгівців людьми. 

Такі жертви, як правило проживають групами на території де виконують трудові функції, та практично не залишають її без поважних причин та згоди експлуататора. Також, виконують роботи в незахищеному одязі від шкідливого впливу виробництва, проживають в непридатних місцях (сільськогосподарських або промислових спорудах), позбавлені можливості нормально харчуватися та отримати кошти за виконану роботу, працюють понад норму (більше 12 годин на добу), без вихідних, отримують медичну допомогу тільки за згодою работорговця, піддаються штрафним санкціям, фізичному та психічному насиллю, змушені купувати в работорговця знаряддя праці та продукти харчування, не мають освіти для виконання тієї чи іншої роботи тощо.

Тому, любі чоловіки, будьте уважні при оформленні на роботу за кордон.

Будні соціальної служби | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 23.09.2014

1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 ... 131-140 141-146

Кировоград: новости и сайты