Середа, 25.12.2024, 07:40
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі: 
- якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 тис. грн., крім особи, яка є платником єдиного податку; 

- проведення нею операції з постачання конфіскованого майна, знахідок, скарбів, майна, визнаного безхазяйним, майна, за яким не звернувся власник до кінця строку зберігання, та майна, що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходить у власність держави, незалежно від того, чи досягає вона загальної суми операцій із постачання товарів/послуг 300 тис. грн., а також незалежно від того, який режим оподаткування використовує така особа згідно із законодавством. 

 У разі обов’язкової реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до контролюючого органу не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто обсягу оподатковуваних операцій 300 тис. грн.. 

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі (веб – портал ДФС, вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс», дане роз’яснення у категорії 101.01.02). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 581 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2014

 
12
Порядок припинення підприємницької діяльності та незалежної професійної діяльності особами, які переселилися з тимчасово окупованої території, за їх рішенням установлений  Постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 541. 

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, місцем проживання яких (за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) є тимчасово окупована територія, за рішенням таких осіб здійснюється за місцем їх перебування, зареєстрованим відповідно до законодавства, у порядку, визначеному статтею 47 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". 

Припинення незалежної професійної діяльності фізичних осіб, місцем проживання яких (за даними відповідних реєстрів) є тимчасово окупована територія, здійснюється за рішенням таких осіб за місцем їх перебування, зареєстрованим відповідно до законодавства, уповноваженими органами, що реєструють таку діяльність або видають документи про право на зайняття нею, не пізніше наступного робочого дня після подання особою заяви. 

Відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за їх рішенням або припинення незалежної професійної діяльності фізичних осіб, здійснені відповідно до  постанови, передаються до відповідного територіального органу Державної фіскальної служби за місцем перебування осіб, зареєстрованим відповідно до законодавства, для зняття таких осіб з обліку в установленому порядку. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 597 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2014

 
12
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 1 грудня 2014 року наберуть чинності накази Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р №966 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» (далі – наказ №966) та від 22.09.2014 №957 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної». 

Наказом №966 затверджено: 
- форму податкової декларації з податку на додану вартість; 

- уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок; 

- розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України; 
- Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість. 

Що стосується податкової накладної, то в новій формі з'явилася графа 9, в якій відображатимуться операції, що підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 7%. Аналогічна графа 11 додана і в розрахунок коригування. 

Крім того, відтепер при поставці товарів/послуг неплатнику ПДВ і в разі складання податкової накладної за щоденними підсумками операцій, в рядку «Особа (платник податку) - покупець» вказується «Неплатник», в рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний ІПН «400000000000»; 

При експортних постачаннях в цьому рядку вказується найменування (ПІБ) нерезидента, в рядку «Місцезнаходження (податкова адреса) покупця» вказується країна, в якій зареєстрований нерезидент-покупець, а в рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний ІПН «300000000000». 

Також нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України з
1 січня 2015 року всі податкові накладні будуть складатися виключно в електронному вигляді (Постанова  Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 569). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 567 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2014

 
12
Платник податку на прибуток, який впродовж звітного року включений до Реєстру неприбуткових організацій та установ, по закінченні 2014 звітного року має подати як Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, так і Податковий звіт про використання коштів неприбуткових організацій і установ. 

При цьому, до Звіту включаються дані податкового обліку за період застосування загальних правил оподаткування прибутку. 

Обов’язок платника податку подавати до контролюючих органів податкову звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів, передбачено пп. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України. 

Право неприбуткової організації на користування пільгами в оподаткуванні податком на прибуток виникає після внесення такої організації до Реєстру неприбуткових організацій та установ органами державної податкової служби. 

Згідно з п. 1 р. ІІІ Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.13 № 37, у разі виникнення змін (доповнень) у даних неприбуткової установи або організації, визначених реєстраційною заявою, така установа або організація зобов’язана в 10-денний строк після їх виникнення подати до контролюючого органу за її місцезнаходженням документи з указаними змінами (доповненнями) та додаткову реєстраційну заяву з позначкою «зміни» або «доповнення». 

Отже, якщо неприбуткова організація (установа), у разі виникнення змін (доповнень) у даних, визначених у реєстраційній заяві, не подала в 10-денний строк після їх виникнення до контролюючих органів за місцезнаходженням документи з вказаними змінами (доповненнями) та додаткову реєстраційну заяву з позначкою «зміни» або «доповнення», то до такої неприбуткової організації (установи) застосовується штраф у розмірі 510 гривень. 

Крім того, у випадку не усунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, сума фінансових санкцій становитиме 1020 гривень (п. 117.1 ст. 117 Податкового кодексу). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 543 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2014

 
12
Роботодавці, які відмовляються від офіційного працевлаштування своїх працівників, найбільшої шкоди завдають, в першу чергу, робітникам, адже неналежне оформлення трудових відносин позбавляє людей можливості захисту своїх прав та не дає змоги напрацювати стаж, необхідний в майбутньому для призначення пенсії. 

Незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, а роботодавцю загрожують значні розміри штрафних санкцій, оскільки невиплата заробітної плати призводить до зниження соціальної захищеності громадян і втрат місцевого бюджету. 

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що ви маєте право вимагати від роботодавців виплати гідної та легальної заробітної плати відповідно до законодавства. Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення вашої пенсії у майбутньому! 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 531 | Додав: Admin | Дата: 19.11.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ повідомляють, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування ПДВ. Вона дозволить скоротити можливості для зловживань працівників податкової сфери і, разом з тим, створить умови для унеможливлення отримання незаконного бюджетного відшкодування для платників і, тим самим, збільшить надходження до бюджету.

Ця прогресивна новація буде працювати наступним чином. Найперше, в день реєстрації платника у системі електронного адміністрування ПДВ, на нього автоматично відкривається рахунок. Податкові накладні будуть складатись виключно в електронному вигляді та реєструватись в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) незалежно від розміру податку в одній податковій накладній. Також, за допомогою електронного адміністрування ПДВ можливо буде визначити умову для надання права реєстрації податкових накладних в ЄРПН, тобто, наявність сум податку за отриманими податковими накладними на момент реєстрації, за їх недостатності – поповнення рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суму сплати податку при ввезені товарів на митну територію України. 

Крім того, буде зменшено число критеріїв для автоматичного бюджетного відшкодування. Зокрема, відшкодування ПДВ експортерам та інвесторам в автоматичному режимі буде здійснюватися на місяць раніше, ніж зараз. Як наслідок – зменшиться кількість обтяжливих для бізнесу звірок та перевірок, у тому числі перевірок «по усьому ланцюгу постачань до виробника або імпортера.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ  






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 513 | Додав: Admin | Дата: 19.11.2014

 
12
Міністерство фінансів України наказом від 3 листопада 2014 р. № 1100 установило Порядок перевірки органами Державної фіскальної служби України достовірності задекларованої інформації щодо наявності майна, набутого посадовцями за час перебування на державних посадах. 

Перевірки проводитимуться апаратом ДФС України, а також державними податковими інспекціями за місцем проживання особи, стосовно якої проводиться перевірка. 

Зокрема, перевірка складатиметься з таких аспектів: 

1. Порівняння відомостей про вказане громадянином, стосовно якого ведеться перевірка, в декларації майно  (нерухоме майно, транспортні засоби, кошти на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінні папери, внески до статутного капіталу підприємств), з реальним майном, набутим особою за час перебування на державних посадах. 

2. Аналіз наявної в контролюючого органу податкової інформації щодо доходів, отриманих особою, з метою з'ясування легальності їх отримання, повноти відображення в декларації та можливості придбати задеклароване майно під час перебування на державних посадах. 

Варто зазначити, що перевірка відомостей стосується лише особи, яка перевіряється, тобто, інформація щодо доходів та майна членів сім'ї, вказаних у декларації держслужбовця, не перевірятиметься. 

Порядком також установлено тривалість процедури перевірки – шістдесят днів з дня початку її проходження. По завершенню перевірки складається висновок про результати перевірки, який надсилається керівнику органу, передбаченому частиною четвертою статті 5 Закону «Про очищення влади». Крім того, орган ДФС, який проводив перевірку, надсилає копію такого висновку до Міністерства юстиції України. 

Нагадуємо, що правові та організаційні засади проведення перевірок державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою відновлення довіри до влади та побудови нової системи органів влади згідно із європейськими стандартами, встановлено Законом «Про очищення влади», який набрав чинності 15 жовтня 2014 року. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 522 | Додав: Admin | Дата: 18.11.2014

 
12
Коло платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, визначене частиною 1 ст. 10 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464). 

Згідно з п. 3 частини 3 ст. 10 вище згаданого Закону особи, зазначені в частині 1 цієї статті, подають до органу фіскальної служби за місцем проживання відповідну заяву в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування. 

Орган фіскальної служби, що отримав заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, має право перевіряти викладені в заяві відомості та вимагати від особи, яка подала заяву, документи, що підтверджують зазначені відомості. 

З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом фіскальної служби в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування. 

Особи, зазначені в частині 1 ст. 10 Закону № 2464, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року. 

Договір про добровільну участь набирає чинності з дня його підписання. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 591 | Додав: Admin | Дата: 18.11.2014

 
12
Цивільно-правові відносини врегульовано Цивільним кодексом України (далі – ЦКУ), відповідно до ст. 626 якого договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. 

Правові відносини про найм (оренду) визначено главою 58 ЦКУ, згідно ст. 759 якої за договором найму (оренди), наймодавець передає або зобов’язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк, за користування якого з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму (ст. 762 ЦКУ). 

Разом з тим, нормами ЦКУ передбачено укладання інших цивільно-правових договорів, зокрема, договір підряду (ст. 837 ЦКУ) та договір про надання послуг (ст. 901 ЦКУ), відповідно до умов яких одна сторона (підрядник/виконавець) зобов’язується виконати роботу/надати послугу, а інша сторона (замовник) оплатити виконання зазначеної роботи/послуги, що у межах бухгалтерського обліку підтверджується первинними документами, зокрема, актами виконаних робіт (актами прийому – передачі). 

Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, зокрема у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. 

Оскільки під об’єктом оподаткування військовим збором слід розуміти дохід, який нараховується платнику податків у зв’язку з відносинами трудового найму на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та цивільно-правових договорів, сума доходу нарахованого (отриманого, виплаченого) у вигляді орендної плати, що виплачується суб’єктом господарювання за договором оренди нерухомого (рухомого) майна фізичній особі, не є об’єктом оподаткування військовим збором. 

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному
веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 132.02). 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 558 | Додав: Admin | Дата: 18.11.2014

 
12
З новими реформами дуже багато повноважень буде передано на місцевий рівень, тому місцеві бюджети отримають додаткові кошти для розвитку свого регіону, водночас значно підвищиться й відповідальність на рівні області.
 
Уряд має намір посилити підтримку малого й середнього бізнесу - зменшити максимальні ставки єдиного податку та заборонити перевірки платників єдиного податку й суб’єктів господарювання із річним доходом до 20 млн гривень на два роки. Це стимулюватиме розвиток існуючих та відкриття нових бізнесів, а головне - створення нових робочих місць. Замість нинішніх шести груп планується створити три. 

Планується застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у роздрібній торгівлі усіма суб’єктами господарювання в системі роздрібного продажу, за винятком торгівлі на ринках та виїзної торгівлі. 

Розширення сфери застосування контрольно-касових апаратів – не тільки запобігне тінізації малого бізнесу у зв’язку із забороною перевірок, а й легалізує операції на мільярди гривень, що уникали «світла» усі попередні роки. Втратять виробники й продавці необлікованого товару, контрабанди та контрафакту. Натомість виграє легальний бізнес і держава в цілому. 

Ключовою позицією реформи є зниження ставки єдиного внеску для роботодавців, що сприятиме легалізації заробітних плат. Одночасно з такими змінами ставок буде запроваджено жорстке покарання за порушення закону. Крім того, із імплементацією податкової реформи ДФС України пропонує ввести на трирічний термін заборону на зміни податкового законодавства, що забезпечить принцип стабільності та сприятливо позначиться на роботі бізнес-середовища.  

Вже ухвалено і з початку наступного року буде введено в дію закон щодо електронного адміністрування податку на додану вартість (Закон України від 31.07.2014 р. №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»). 

Завдяки змінам у податковій системі значно збільшиться число електронних сервісів, зменшиться кількість звітних періодів, скоротиться кількість звітів, платежів, перевірок. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 560 | Додав: Admin | Дата: 18.11.2014

1-10 11-20 ... 271-280 281-290 291-300 301-310 311-320 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты