Вівторок, 24.12.2024, 19:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
«Податкова реформа повинна бути компромісом між членами суспільства, між суспільними інтересами держави і приватними інтересами бізнесу. Якщо зараз зробити усі податки 3%, далеко не усі будуть їх платити. А чому? Тому що всі запитують: "А куди йдуть наші гроші, покажіть?», - про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час інтерв’ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна. 

Голова Державної фіскальної служби зазначив, що в Україні не вирішувалися питання податкового законодавства. «У попередні роки було зроблено багато змін у податковому законодавстві. Загалом близько 70 законів, спрямованих на зміну Податкового кодексу з моменту його прийняття, тобто в середньому один закон кожні три тижні. Як можна вести передбачувану діяльність та будувати економіку з такими змінами?», – підкреслив Ігор Білоус. 

«Я вважаю, що пакет податкових законів (Концепція податкової реформи – прес-служба) в цілому нормальний, хоча його, можливо, і слід доопрацьовувати в якихось частинах, деталях. Так буває завжди. А в цілому пакет збалансований щодо бюджету, який ми отримаємо в наступному році. Ми не можемо радикально все «зрізати» (податкові ставки– прес-служба), відмовитися від маси доходів бюджету, не здійснивши при цьому пенсійну реформу і не змінивши соціальне забезпечення». 

Ігор Білоус в інтерв’ю зазначив, що перед ним стоїть завдання не просто переконати бізнес у необхідності підтримки даного пакету податкових законів, а й довести до громадськості, що це – частина необхідних Україні реформ. 

«Я говорив про це Президенту і Прем'єр-міністру, який розуміє, що нам не можна більше чекати. Вважаю за потрібне зараз йти на це. Звичайно, є заперечення і критика з боку низки асоціацій, лобістів від бізнесу. Ми знову зіткнулися з масованою критикою, але те, що вони забирають у країни 50-70 мільярдів гривень, всі про це забули, ніхто й не згадує», – заявив Голова Державної фіскальної служби. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 641 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2014

 
12
Доходи найманих працівників, які мають постійне місце проживання на території ВЕЗ "Крим", як заробітна плата та інші подібні виплати та компенсації, що виплачуються роботодавцем з місцезнаходженням на іншій території України, оподатковуються за загальними правилами за місцезнаходженням такого роботодавця. 

На території вільної економічної зони "Крим" не справляються загальнодержавні податки та збори, визначені статтею 9 Податкового кодексу України, та збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, передбачений Законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування". 

Нагадуємо, вільна економічна зона "Крим" запроваджується на десять повних календарних років, починаючи з дня набрання чинності Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" від 12.08.2014 № 1636-VII. Тобто, з 26 вересня 2014 року. Строк дії може бути продовжено або скорочено законом України. Закінчення режиму тимчасової окупації не є підставою для припинення дії ВЕЗ "Крим". 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 542 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2014

 
12
Відповідно до статті 1302 Цивільного Кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV (далі – ЦКУ) за спадковим договором одна сторона (набувач) зобов’язується виконувати розпорядження другої сторони (відчужувача) і в разі його смерті набуває право власності на майно відчужувача.

Згідно із ст. 1304 ЦКУ спадковий договір укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. Відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 р. N 7-93 ”Про державне мито” із змінами та доповненнями за нотаріальне посвідчення державним нотаріусом договорів відчуження житлових будинків, квартир, кімнат, дач, садових будинків, гаражів, інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності громадянина, який здійснює таке відчуження, а також за посвідчення інших договорів, що підлягають оцінці, справляється державне мито за відповідною ставкою, визначеною у п. 3 ст. 3 цього Декрету.

Тобто, розмір державного мита при нотаріальному посвідченні спадкового договору становить 1 відсоток від суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що діє на день сплати. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 546 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2014

 
12
Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням, надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї страхових випадків. І виплачується протягом перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця, а починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до відновлення працездатності або до встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності - Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності застрахованим особам. 

Одже, при визначенні об‘єкту оподаткування військовим збором виплати по листках непрацездатності прирівнюються до заробітної плати. 

Зазначене роз‘яснення надане листом Державної фіскальної служби України від 18.09.2014 року № 3640/6/99-99-17-03-03-15 «Щодо оподаткування військовим збором». 

Також, з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 132.02). 

 Прес-служба Знам’янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 570 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2014

 
12
«Борг з відшкодування ПДВ не буде збільшено у цьому році. Ми починали з боргом з ПДВ 14,9 млрд. грн. Так і закінчимо. Поточний ПДВ ми виплачуємо без затримок», – про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час інтерв’ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна. 

Голова Державної фіскальної служби відзначив, що 14,9 млрд. грн. – це старий перехідний борг, який оскаржується через суди. «Так, це старий перехідний борг (14,9 млрд. грн.) і його дуже складно відшкодувати, так як він фіктивний, якщо не на більшу частину. Він був накопичений незрозуміло як, і цей борг висить. Я не візьму на себе зобов'язання повернути фіктивний борг і, думаю, що ніхто не візьме. Це просто вкрасти гроші з державного бюджету»,– зауважив Ігор Білоус. 
 
Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 501 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2014

 
12
Щиро вітаємо вас зі святом – Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів ДПС України! 
Сьогодні триває процес реформування податкової системи, кардинальна зміна підходів до сплати податків у суспільстві та напрямів розвитку економіки.  І в цей час консолідації усіх зусиль для фінансового захисту нашої держави нам неабияк потрібні ваш досвід, системний підхід до вирішення складних завдань та компетентність. 

Ваші мудрі поради стануть нам у нагоді для успішного втілення наших амбітних планів. Впевнені, що спільними зусиллями ми створимо ефективну фіскальну службу європейського зразка, сприятливі умови для ведення бізнесу та  залучення інвестицій в нашу країну. 

Дякуємо всім тим, хто не припиняє активну діяльність, віддає свої досвід та знання для подальшої розбудови нашої служби. 
Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових задумів! Щастя вам та вашим близьким, добробуту та благополуччя, миру та злагоди! 

З повагою, 
Колектив Знам‘янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 549 | Додав: Admin | Дата: 30.10.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ нагадує, що декларацію з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів слід подати не пізніше 10 листопада 2014 року та сплатити податок на прибуток не пізніше 19 листопада 2014 року. 

Право та необхідність подання декларації з податку на прибуток виникає у таких випадках: 

1) платник податку, який сплачував авансові внески, за підсумками I кварталу 2014 року не отримав прибутку або отримав збиток, мав право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Такий платник податку авансових внесків у II-IV кварталах 2014 року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до державної податкової інспекції протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя); 

2) платник податку, який за підсумками 2013 року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у 2014-2015 роках, а за підсумками I кварталу 2014 року отримав прибуток, повинен подавати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань. 

Прес-служба    Знам’янської ОДПІ





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 556 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2014

 
12
Вже майже рік функціонує електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків» – персональне автоматизоване робоче місце платника податків, робота в якому може здійснюватися з будь-якого, підключеного до Інтернету комп’ютера. Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. 

Даний сервіс забезпечує користувачам можливість подання податкової звітності в режимі реального часу, перегляд податкової звітності та доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом. 
В «Електронному кабінеті платника» впроваджено сервіси: «Звітність», «Розрахунки з бюджетом», «Податковий календар», «Облікові дані». 

Крім зазначених сервісів користувачі Електронного кабінету платника можуть скористатися інформацією із довідників: ДПІ, КВЕД, КОПФГ, УКТЗЕД, форм власності, ознак доходу, ознак податкових пільг тощо. 

Фахівці Державної фіскальної служби України постійно працюють над вдосконаленням адміністрування податкових і митних платежів, зменшенням податкового навантаження та підвищенням якості податкового, митного сервісу. 

Нагадаємо, що на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Кіровоградській області www.kr.sfs.gov.ua користувачі також можуть скористатися такими електронними сервісами: «Реєстр страхувальників», «Дані Реєстру платників ПДВ», «Митна статистика», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Анулювання реєстрації платників ПДВ», «Декларування он-лайн», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Електронна звітність» та ін. 

Прес-служба    Знам’янської ОДПІ



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 559 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2014

 
12
Упродовж дев’яти місяців 2014 року суб’єкти господарювання області за рахунок власних прибутків спрямували до державного бюджету 170,9 млн.грн. Сплачено на 11,1 мільйонів або 7% більше, ніж за цей же період 2013 року. І це поряд з цьогорічним зниженням ставки з 19 до 18 відсотків. 

Більшу частину цього фундаментального для казни податку сплачено підприємствами обробної та харчової промисловості, суб’єктами, що здійснюють діяльність у сфері машинобудування, а також оптової та роздрібної торгівлі. 

„Загалом, в Кіровоградській області здійснюють діяльність 3126 суб’єктів господарювання, що сплачують податок на прибуток. У свою чергу, основним із завдань новоствореного Головного управління ДФС в області у цей непростий для країни час, є робота над забезпеченням держави фінансовими ресурсами та своренням комфортних умов для роботи платників податків регіону”, - зазначила очільниця обласного відомства Надія Воленшчак. 



Прес-служба    Знам’янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 544 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ висвітлює актуальні питання справляння податків на території вільної економічної зони «Крим». 

1. Юридичні та фізичні особи з податковою адресою ВЕЗ «Крим» прирівняні до нерезидентів. У зв’язку із набранням чинності Законом України від 12 серпня 2014 року № 1636 – VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», виконання норм статті 39 (трансфертне ціноутворення) Податкового кодексу України має відбуватися з урахуванням норм цього Закону. Тобто взаємовідносини між особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», та особами, які мають податкову адресу на іншій території України, є контрольованими операціями згідно із статтею 39 Податкового кодексу України, а юридичні особи (відокремлені підрозділи) та фізичні особи, які мають податкову адресу (місцезнаходження/місце проживання) на території ВЕЗ «Крим», для цілей оподаткування прирівняні до нерезидентів. 

2. Закон про РРО не поширюється на ВЕЗ «Крим» Пунктом 12.3 ст.12 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636 – VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» встановлено, що особи, які перебували на обліку в контролюючих органах або мали місцезнаходження (місце проживання) на території АР Крим або
м. Севастополя на початок тимчасової окупації, звільняються від виконання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» під час здійснення їхньої підприємницької діяльності на тимчасово окупованій території України. 

3. Зарплата найманих працівників, які мають постійне місце проживання на території ВЕЗ «Крим», оподатковується за місцезнаходженням роботодавця Законом України від 12 серпня 2014 року № 1636 – VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» встановлено, що на території ВЕЗ «Крим» не справляються загальнодержавні податки та збори, визначені статтею 9 Податкового кодексу України, та збір на обов'язкове державне пенсійне страхування. 
Доходи найманих працівників, які мають постійне місце проживання на території ВЕЗ «Крим», як заробітна плата та інші подібні виплати та компенсації, що виплачуються роботодавцем з місцезнаходженням на іншій території України, оподатковуються за загальними правилами за місцезнаходженням такого роботодавця 

4. Постачання з України на територію ВЕЗ «Крим» алкоголю та тютюну передбачає маркування згідно з умовами відповідної угоди на експорт 
Відповідно до п. 213.2 ст. 213 Податкового кодексу України не підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником податку за межі митної території України.
Товари (продукція) вважаються експортованими платником податку за межі митної території України, якщо їх експортування засвідчене належно оформленою митною декларацією, у тому числі, якщо відвантаження відбулося у звітному періоді, а експортування – у наступному звітному періоді і на дату подання декларації з акцизного податку за звітний місяць наявна така митна декларація (п.п. 213.2.1 п. 213.2 ст. 213 ПКУ).   Частиною 5 п. 12.4 ст. 12 розд. ІІ Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636 – VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» (далі – Закон 1636) визначено, що поставка товарів, які мають митний статус українських товарів, з іншої території України на територію ВЕЗ «Крим» прирівнюється до митного режиму експорту, в тому числі для цілей тарифного та нетарифного регулювання.  Згідно із ст. 11 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями продукція, призначена для експорту, маркується згідно з умовами відповідної угоди на експорт. 

5. Звільняються від оподаткування основні засоби, що належать юридичним особам, які переносять місце своєї діяльності з тимчасово окупованої території на іншу територію України Будь-якій юридичній особі - резиденту України, яка змінює (змінила) своє місцезнаходження з тимчасово окупованої території на іншу територію України надається звільнення від будь-якого оподаткування (у тому числі згідно із статтею 271 Митного кодексу України) основних засобів і малоцінних та швидкозношуваних предметів, що належать юридичним особам, які переносять місце своєї діяльності з тимчасово окупованої території на іншу територію України, та вивозяться для подальшого використання у господарській діяльності, за умови, що ці основні засоби перебували на балансі підприємства станом на 1 січня 2014 року у вільному обігу на території України. Такі основні засоби можуть бути відчуженими до їх введення в експлуатацію за новим місцем розташування на іншій території України чи протягом 12 місяців після такого введення в експлуатацію за умови сплати податків, зборів згідно із статтею 30 Податкового кодексу України. 
Відповідна норма визначена пунктом б) частини 15.1 статті 15 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636 – VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України». 
Нагадуємо, вільна економічна зона «Крим» запроваджується на десять повних календарних років, починаючи з дня набрання чинності Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 1636-VII. Тобто, з 26 вересня 2014 року. 

Прес-служба    Знам’янської ОДПІ






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 571 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2014

1-10 11-20 ... 291-300 301-310 311-320 321-330 331-340 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты