Неділя, 28.07.2024, 18:35
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
«Ми активно працюємо з новим складом Кабінету Міністрів України та Міністерством фінансів над формуванням Державного бюджету на 2015 рік. Він базуватиметься на нових законах та реформах, які пропонуватимемо Уряду. Плануємо, що вже наступного тижня пакет відповідних законопроектів буде подано у Верховну Раду України», – заявив Голова ДФС України Ігор Білоус сьогодні, 5 грудня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України. 

Голова служби висловив сподівання, що парламент також ухвалить і  закон про податковий компроміс, на який дуже очікує бізнес. Це дозволить ще до кінця поточного року залучити в бюджет значну суму коштів. 

Водночас, підкреслив голова відомства, фіскальна служба на сьогодні не лише активно працює над впровадженням урядових законодавчих змін, які фактично й розпочнуть реформи в економіці нашої держави, але й розробкою реформ, необхідних безпосередньо для фіскальної служби. 

«Ми окреслили для себе чотири вектори. Перший – активна співучасть у законотворчій роботі, другий – розвиток інформаційних технологій, тобто збільшення кількості електронних сервісів з покращенням обслуговування платників. Третій вектор – реструктуризація фіскальної служби, яка в  перспективі призведе до значної оптимізації кадрового потенціалу та збільшення ефективності роботи служби в цілому. І четвертий, який ми опрацьовуємо разом із суддями, - юридичний. Він передбачатиме зміну процедури адміністративного оскарження, податкові суди тощо», – зазначив Ігор Білоус. 

Пресс-служба Знам'янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 522 | Додав: Admin | Дата: 09.12.2014

 
12
Відповідно до пп.„а” п.202.1 ст.202 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI визначено, що якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, то першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця. 

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 101.22). 

Пресс-служба Знам'янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 475 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2014

 
12
05 грудня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 30.10.2014 № 1089 «Про затвердження Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів         антитерористичної операції», який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 19.11.2014 за № 1471/26248 (далі – Порядок).  

Наказ розроблено на виконання Закону України від 02 вересня 2014 року № 1668-VIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги» та пункту 2¹ розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України від 05 липня 2012 року № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації». 

Порядком встановлюється механізм включення фізичних осіб – благодійників до Реєстру волонтерів антитерористичної операції (далі – Реєстр) та структура цього Реєстру, форма заяви про включення / внесення змін / виключення до/з Реєстру, а також форма довідки з банку про відкриття/закриття рахунка фізичною особою. 

Відповідно до Порядку для включення до Реєстру фізична особа – благодійник особисто може звернутися до будь-якого органу ДФС. 

У разі подання документів поштою або через представника документи подаються до органу ДФС за місцем проживання фізичної особи – благодійника. 

Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня. 

У заяві мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога волонтером антитерористичної операції  (далі – АТО), та дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО. 

Дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.2013 та раніше дати відкриття рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності. 

Датою включення фізичної особи – благодійника до Реєстру є дата внесення відповідного запису до цього Реєстру. 

Державна фіскальна служба України щодекадно оприлюднює Реєстр на офіційному веб-порталі. 

Пресс-служба Знам'янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 489 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2014

 
12
Добробут всіх громадян напряму залежить від сплати податків, зборів та обов’язкових платежів.  Адже, своєчасно сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, стипендії, зарплата освітянам, працівникам сфери культури, медичним працівникам тощо. 

Тому платники податків повинні відчувати особисту відповідальність за наповнення бюджету. А отже, не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, а й піклуватися про рівномірне наповнення дохідної частини бюджету. 

Це дасть змогу забезпечити реальну потребу в коштах для виконання соціальних видатків та відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі. 

Порядок погашення зобов'язань юридичними або фізичними особами  перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, регулює Податковий кодекс України. Саме він зобов’язує платників податків  самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, визначених  Кодексом. 

Звертаємося з проханням до платників податків, щоб з метою своєчасного надходження платежів до бюджету, проводили сплату на початку встановленого періоду, не чекаючи його останнього дня. 

Пресс-служба Знам'янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 549 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2014

 
12
Протягом січня - жовтня поточного року митницями ДФС України порушено 12,7 тис. справ про порушення митних правил на загальну суму понад 479 млн. гривень. З них у 7 тис. справ вилучено предмети порушень на суму понад 312 млн. гривень. 

За цей період на митних постах України зафіксовано майже 6,5 тис. випадків переміщення через митний кордон товарів, валюти та транспортних засобів з порушенням митного законодавства. 

Серед них – 5,8 тис. випадків переміщення продовольчих та промислових товарів на загальну суму понад 208 млн. гривень, 463 – незаконного переміщення валюти на суму понад 70 млн. гривень та 193 випадки порушення митного законодавства при переміщені транспортних засобів на суму майже 29 млн. гривень. 

Зокрема, у жовтні поточного року до зони діяльності митного поста „Ягодин” прибув автомобіль марки „SCANIA” з вантажем неагломерованого деревного вугілля під керуванням іноземця. Під час огляду транспортного засобу, який прямував з України до Польщі, у мішках з вугіллям були виявлені цигарки різних найменувань без марок акцизного збору у кількості майже 65 тис. пачок. Загальна вартість знахідки становила майже 570 тис. грн. 

А в автомобілі „Mercedes - Benz” серед особистих речей нашого співвітчизника, який прямував з Білорусі до України, у пункті пропуску „Городище” Рівненської митниці ДФС було виявлено 320 тис. дол. США. 

За вказаними фактами було складено протоколи, а усі виявлені матеріальні цінності тимчасово вилучено. 

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 576 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

 
12
З метою забезпечення сплати податків платниками у разі зміни місцезнаходження/місця проживання з території Луганської та Донецької областей (територій, де здійснюється антитерористична операція) на інші території України запроваджено механізм, який дозволяє перереєструвати бізнес із зони АТО в інші регіони України. 

Для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа – підприємець, яка зареєстрована на території проведення АТО, звертається до державного реєстратора реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві. 

Після отримання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про зміну місцезнаходження/місця проживання відповідні контролюючі органи в інших областях або місті Києві здійснюють взяття на облік платників. 

Після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання платників на контрольованих територіях України. 

Зазначений механізм нормативно врегульований: 

статтею 4 Закону України від 02 вересня 2014 року № 1669-VII "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції”; 

наказом Міністерства юстиції України від 05.11.2014 № 1849/5 "Про проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.11.2014 за № 1408/26185, який набрав чинності 19.11.2014; 

наказом Міністерства фінансів України від 17.11.2014 № 1127 "Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за № 1453/26230, який набрав чинності 19.11.2014. 

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 549 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

 
12
Впродовж одинадцяти місяців поточного року місцеві бюджети Кіровоградщини поповнились на 1 мільярд 631 мільйон гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 116 млн. грн. або на 7,7 відсотків. 

Постійним лідером у наповненні місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, який складає 70,2% усіх платежів до місцевої скарбниці. З початку року його сплачено 1 млрд. 145 млн. гривень, що на 86,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Наступною, за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів є плата за землю. Так, протягом 11 місяців цього року до кошиків місцевих бюджетів області надійшло 250,7 млн. гривень, що становить 105 відсотків рівня збору січня-листопада 2013 року. 

Платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування  перерахували до бюджетів 107,3 млн. гривень, що на 14,6 відсотків більше обсягу надходжень минулорічного періоду. 

Місцеві бюджети виконують важливу роль, оскільки вони є фінансовою основою місцевого самоврядування. За рахунок цих коштів фінансуються найбільш значні заходи держави в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту - всі ті витрати, які зачіпають інтереси широких верств населення. З боку органів фіскальної служби області на позитивну динаміку у надходженнях до місцевих бюджетів регіону впливає, зокрема, підвищення якості податкового сервісу для платників та покращення податкового супроводу діяльності суб’єктів господарювання. 


Прес- служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 572 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2014

 
12
«Завдяки реформуванню єдиного соціального внеску майже 25 млрд. гривень на рік залишатиметься у бізнесу. Реформа ЄСВ спрямована на детінізацію та боротьбу з зарплатою у конвертах. Ставку єдиного соціального внеску буде зменшено. В коаліційній угоді передбачено зниження до 18%. Ми пропонуємо комбіновану ставку з мінімальною та відсотковим компонентом, який складатиме 15%. На сьогодні, середній показник ставки за цим внеском в країні 41%», - про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на радіо «Голос столиці». 

Голова Державної фіскальної служби зазначив, що головний принцип реформ  повинен відповідати реальному стану речей в країні. 

«Нашій державі потрібно збалансувати витрати з дохідною частиною, визначити місце в економіці, де ми зараз перебуваємо. Реформи, які зараз пропонуються, спрямовані на те, щоб зробити прозорішу та легшу систему адміністрування податків. Це лише перший крок, що відповідає реальному часу, і його слід проводити швидко. На сьогодні у нас вже немає часу чекати, це треба робити негайно»,– наголосив Ігор Білоус, Голова Державної фіскальної служби України. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 547 | Додав: Admin | Дата: 25.11.2014

 
12
Порядок продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів регулюється декількома законодавчими та нормативними актами, тож саме з цього приводу виникає дуже багато запитань. 
1. Чи має право підприємство придбавати та використовувати на представницькі заходи алкогольні напої (тютюнові вироби) без наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (тютюновими виробами)? 

Відповідь:Статтею 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами і доповненнями встановлено, що роздрібна торгівля – діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Відповідно до п.п. 14.1.202 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України продаж (реалізація) товарів – це будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за плату або компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів. Отже, алкогольні напої (тютюнові вироби), які безоплатно надаються споживачеві, зокрема, використовуються на представницькі заходи, розглядаються як операції з продажу (реалізації). 

При цьому якщо такі операції будуть здійснюватись без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), застосовується штраф у розмірі 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень (ст.17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»). 

2. Чи можна здійснити реалізацію залишків лікеро-горілчаних виробів при наявності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями іншому магазину, в зв’язку з ліквідацією магазину? 
Відповідь:Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами та доповненнями роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.       

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством. Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються за місцем торгівлі суб’єкта господарювання терміном на один рік. 

Оптова торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензій. Ліцензії на право оптової торгівлі видаються терміном на п’ять років. Плата за ліцензії справляється щорічно і зараховується до місцевих бюджетів у порядку, визначеному законодавством. 

Ст. 1 Закону визначено, що роздрібна торгівля - діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.  Згідно із ст. 15 Закону дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію та анулюється на підставі несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії.

Враховуючи викладене, для реалізації залишків алкогольних напоїв, що проводиться в зв’язку з ліквідацією господарської одиниці, підприємству роздрібної торгівлі суб’єкт господарювання повинен придбати ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями або на підставі отриманої ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольним напоями здійснити реалізацію алкогольної продукції кінцевому споживачу. 

3. Яка передбачена відповідальність за здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів? 
Відповідь:Відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями до суб’єктів господарювання у разі здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів в розмірі 100 відсотків вартості наявних у суб’єкта господарювання тютюнових виробів, але не менше 10000 гривень. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 552 | Додав: Admin | Дата: 25.11.2014

 
12
На офіційному веб-порталі ДФС України розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники можуть знайти 

корисну інформацію. 
Так платники, які мають ключі електронного цифрового підпису, можуть скористатися  електронним сервісом «ЗІР» - який допоможе розібратися у податковому законодавстві, дозволить здійснювати пошук інформації по певному податку.  

Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою та ін.  

Електронні сервіси «Реєстр платників ПДВ» (http:// sta-sumy.gov.ua /reestr), «Анульовані свідоцтва платників ПДВ» (http:// sta-sumy.gov.ua /anulir) допоможуть дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ контрагента, дату початку дії свідоцтва, а також інформацію про анулювання реєстрації платника ПДВ.   

Електронний кабінет платника забезпечує користувачам можливість:  
подання податкової звітності в режимі реального часу; перегляд податкової звітності;  доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом. 

Сервіс «Пульс» гарантує платнику послуги з оперативного вирішення проблемних питань. Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» ДФС України для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.  
Нагадуємо, на веб-портал ДФС України можна зайти скориставшись посиланням http:// sts.gov.ua 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 640 | Додав: Admin | Дата: 25.11.2014

1-10 11-20 ... 261-270 271-280 281-290 291-300 301-310 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты