Неділя, 28.07.2024, 16:32
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Верховна Рада України прийняла зміни до Податкового кодексу України, якими передбачено скорочення кількості податків та зборів з 22 до 9.

За проект закону з поправками та вцілому №1578 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) проголосували 250 народних обранців.
Система електронного адміністрування ПДВ діятиме у тестовому режимі з 1 лютого 2015 року. Повноцінно механізм може запрацювати у ІІ півріччі 2015 року лише за згодою парламенту.

Податок на прибуток розраховуватиметься на підставі даних бухобліку, шляхом коригування фінрезультату до оподаткування на різниці, які визначатимуть платники з доходом більше 20 млн грн на рік, або 5% від загальної кількості платників. «Тобто, 95% платників податку можуть визначати податок на прибуток підприємств за даними фінансової звітності без визначення різниць», - йдеться у законі.

Законом запроваджується разове "нульове" декларування доходів, майна та фінансового стану, в тому числі одержаних з порушенням оподаткування, валютного регулювання.

Прийнявши закон, депутати запровадили оподаткування великих зарплат. Для доходів до 10 мінімальних заробітних плат ставка - 15%. Для доходів понад 10 МЗП - 20% з суми перевищення.

Окрім того, підвищено ставку податку для пасивних доходів (процентів, інвестиційного прибутку, роялті) до 20%.

Законом передбачено, що місцеві органи стягуватимуть акцизний податок до 5% від обсягу реалізації алкоголю, тютюнових виробів та палива.

Нормативно-правовим актом визначено, що до 1 січня 2016 року ставки рентної плати за користування надрами для природного газу, який реалізується не для потреб населення, видобутого з покладів до 5 км збільшується з 28% до 55 %. З покладів понад 5 км рентна плата підвищується з 15% до 20%. Під час виконання договорів про спільну діяльність, незалежно від глибини видобутку плата становитиме 70%.

Водночас військовий збір і надалі будуть стягувати.

Прес-служба Знам'янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 549 | Додав: Admin | Дата: 30.12.2014

 
12
Платіжні розрахунки з ВЕЗ « Крим» 
З 19.12.2014 року набрала чинності постанова Правління Нацбанку України, якою внесено зміни до власної постанови від 03.11.2014 року № 699. 

Встановлено, що для цілей застосування нормативно - правових актів Нацбанку України резидентом України є фізична особа, яка є внутрішньо переміщеною особою та отримала передбачену законодавством України довідку, що засвідчує її проживання на материковій частині України. Для цілей ідентифікації цієї особи місцем її проживання є адреса житла, зазначена у довідці. 

Внесення – фізичною особою – суб’єктом Криму готівкових коштів ( у гривнях та іноземній валюті) на рахунок з метою погашення зобов’язання перед уповноваженим банком за кредитним договором, укладеним до набрання чинності Законом України  від 12.08.2014 року № 1636 –VII ( до 27.09.2014 р.), здійснюються без документів, що підтверджують джерело походження коштів.

Вважається недійсним та не можуть використовуватися банками під час проведення операцій суб’єктів Криму, здійснення заходів валютного контролю та фінансового моніторингу документів, рішення, видані органами Російської Федерації та незаконними органами, створеними на території ВЕЗ « Крим», щодо суб’єктів Криму та їх діяльності. ( Постанова від 16.12.2014 р. № 810)

Прес-служба Знам’янської ОДПІ













Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 593 | Додав: Admin | Дата: 29.12.2014

 
12
З 28.11.2014 набрав чинності наказ Мін’юсту України, яким з метою встановлення загальних вимог до ведення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису, організація роботи з електронними документами у діловодства ми в органах державної влади та органах місцевого самоврядування на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності затверджено Порядок роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до переведення на архівне зберігання, Перелік  форматів даних електронних документів постійного та  тривалого ( понад 10 років) зберігання, вимоги до строку та змісту  XML – схеми архівних електронних документів тощо.

Визначено таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету архівів України від 25.04.2005р. № 49. ( наказ від 11.11.2014 р. № 1886/5)

Прес-служба Знам’янської ОДПІ














Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 517 | Додав: Admin | Дата: 29.12.2014

 
12
Виплата заробітної плати у «конвертах» — це поширений спосіб ухилення від сплати податків. Для держави це — недоотримання коштів, а для працівника — в подальшому низький рівень пенсії та соціальних гарантій. У такій ситуації винні як роботодавець, так і працівник, який погоджується отримувати «сіру» заробітну плату. Тому саме громадяни повинні ставати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин. 

Знам’янська ОДПІ в черговий раз звертається до громадян – вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і чесно. Не залишайтесь осторонь, бо йдеться про Ваші права. Відповідно до статті 16 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» Вам надано право отримувати від страхувальника (роботодавця) підтвердження про сплату страхових внесків, а також вимагати їх сплати, у тому числі в судовому порядку. Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі законодавчо встановленого мінімуму дає право на врахування страхового стажу при призначенні (перерахунку) пенсії. 

Відповідально до цього питання мусять поставитися також самі роботодавці: не порушувати Закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків і зборів є грубим порушенням законодавства України і підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність. 



Прес-служба Знам’янської ОДПІ












Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 573 | Додав: Admin | Дата: 29.12.2014

 
12
З 19.12.2014 р. набрав чинності наказ Мінінфрастуктури  України, яким затверджено Перелік товарів, при реалізації яких дозволяється проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з  використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій об’єктами поштового зв’язку у селах. ( Наказ від 21.11.2014 р. №590).

Прес-служба Знам’янської ОДПІ












Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 508 | Додав: Admin | Дата: 29.12.2014

 
12
З початку 2013 року набули чинності норми абзаців  другого та третього п. 7 ст 3  Закону України від 06 липня 1995 № 265/95 - ВР  « Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» ( далі Закон № 265) щодо надання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій     ( далі РРО) до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку за технологією Національного банку України. 

 З 01.01.2015 відповідно до Закону України від 4 липня 2013 року № 406-VII п.7 ст 3 Закону № 265 буде викладено у такій редакції: Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції  у готівковій та/або у безготівковій формі ( зі застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажі товарів ( надання послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані подавати до органу фіскальної служби звітність, пов’язану із застосуванням РРО та РК, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяців у разі, якщо зим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку. 

Суб’єкти господарювання, які використовують РРО ( крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та РРО, що застосовується для обліку та реєстрації операцій з купівлі продажу іноземної валюти), повинні подавати до органу фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті модемів, які до них приєднані.

Суб’єкти господарювання, які використовують такі РРО, як електронні таксометри, автомати з продажу товарів ( послуг) та РРО, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі - продажу  іноземної валюти, повинні подавати до органів фіскальної служби по дротовим або бездротових каналах зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та\або безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі – продажу іноземної валюти, яка міститься у фіскальній пам’яті зазначених РРО.

Протягом передачі інформації до органів фіскальної служби по дротовим або бездротових каналах зв’язку встановлюється фіскальною службою та базі технології, розробленої Національним банком України  та погодженої центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

Крім того, відповідно до п.8 Прикінцевих положень Закону № 265 з 1 січня 2015 року дозволяється первинна реєстрація лише РРО  які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів ( послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі - продажу іноземної валюти.

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 











Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Дата: 25.12.2014

 
12
9 грудня 2014 року уряд затвердив Програму діяльності Кабінету Міністрів України на 2015-2016 роки. Ключовою ціллю цієї програми є реформування країни у відповідності до європейських стандартів. 

Зазначеною програмою передбачено впровадження нової економічної політики, зокрема: внесення змін до Податкового кодексу України щодо зниження кількості податків з 22 до 9; об’єднання податкової та бухгалтерської звітності з метою приведення у відповідність до норм Міжнародних стандартів фінансової звітності; легалізація заробітних плат шляхом зменшення навантаження на фонд оплати праці, а саме – поетапне зниження ставки єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з 41 до 15 відсотків та підвищення відповідальності за виплату зарплати в «конвертах»; зниження податкового навантаження на малий та середній бізнес шляхом двократного зменшення ставки єдиного податку та заборони перевірок контролюючими органами; контроль за трансфертним ціноутворенням і впровадження нової системи адміністрування ПДВ. 

Програма діяльності Кабінету Міністрів України розроблена з урахуванням положень коаліційної угоди та передбачає кардинальне реформування української політики заради якомога швидшого виходу країни з економічної кризи. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ








Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 565 | Додав: Admin | Дата: 24.12.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ повідомляє, про введення марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів з 1 січня 2015 р. передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2014 р. N 627. 
Розмір плати за одну марку акцизного податку для алкогольних напоїв становитиме 0,1926 гривні, для тютюнових виробів - 0,091 гривні. 
Також з 1 січня 2015 р. припиняється продаж марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, зразки яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. N 188 «Деякі питання маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів». 
Водночас найближчим часом передбачено спрощення для торговців алкогольними напоями та тютюновими виробами процедури отримання відповідних ліцензій на право роздрібної торгівлі такими підакцизами. 
Після внесення змін до чинного законодавства, з метою отримання  ліцензій,  не потрібно буде звертатись до органу фіскальної служби за довідкою про реєстрацію РРО та КОРО. Суб’єктам господарювання буде достатньо лише зазначити реквізити свого касового апарату в заяві на отримання ліцензії. 
Підтвердити факт реєстрації РРО та КОРО, що знаходяться у місці провадження суб’єктом господарювання торговельної діяльності, головне управління фіскальної служби в області зможе за допомогою засобів Інформаційної системи ДФС. 


Прес-служба Знам’янської ОДПІ









Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 456 | Додав: Admin | Дата: 24.12.2014

 
12
Знам‘янська ОДПІ повідомляє, що згідно Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01.01.2015року набуває чинності наступна вимога:

«Суб‘єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з куплі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів  державної фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв‘язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам‘яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам‘яті модемів, які до них приєднані».

Це означає, що всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт. 

На виконання вимог, що набирають чинності 01.01.2015 року, виробником РРО торгівельної марки Datecs, ДП «компанією «Atlas» розробляються та буде внесено до реєстру РРО нові версії ЕККА Datecs MP-50, Datecs MP-50 DEU,  Datecs MP-50 Junior, Datecs MP-550, Neon. Datecs MP-50.

Після того як зазначеної версії будуть включені до реєстру РРО, користувачам вказаних моделей потрібно звернутись до центру обслуговування (ЦСО) для доопрацювання. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 







Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 489 | Додав: Admin | Дата: 24.12.2014

 
12
Починаючи з 1 січня 2015 року, діятиме новий Порядок визначення відповідності платника податку на додану вартість критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 року № 1128 (далі-Порядок). 

Цим наказом передбачено, що відшкодування інвестору (оператору) за угодою про розподіл продукції здійснюється без застосування критеріїв на отримання автоматичного бюджетного відшкодування, зазначених у Порядку. 

Для отримання права на автоматичне бюджетне відшкодування сум податку на додану вартість (далі - ПДВ) платник податку на додану вартість (далі - платник ПДВ) повинен відповідати одночасно критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 розділу V Кодексу. 
З 01.01.2015 року платники ПДВ, що мають підстави для автоматичного відшкодування ПДВ повинні відповідати наступним вимогам: 

-  не перебувати у судових процедурах банкрутства відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"; 
-  стосовно яких у реєстрі відсутні записи, щодо відсутності підтвердження відомостей, відсутності за місцезнаходженням (місцем проживання), прийняття рішень про виділ, припинення юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, визнання повністю або частково недійсними установчих документів чи змін до установчих документів юридичної особи, припинення державної реєстрації юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця та стосовно таких осіб відсутні рішення або відомості, на підставі яких проводиться державна реєстрація припинення юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця; 
-  платники податку мають необоротні активи, залишкова балансова вартість яких на звітну дату за даними податкового обліку перевищує у три рази суму ПДВ, заявлену до відшкодування; 
-  здійснюють операції, до яких застосовується нульова ставка (питома вага яких протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів (місяців) сукупно становить не менше 40 відсотків загального обсягу поставок (для платників ПДВ з квартальним звітним періодом - протягом попередніх чотирьох послідовних звітних періодів); 
-  здійснили інвестиції в необоротні активи у розмірах не менше ніж 3 мільйони гривень протягом останніх 12 календарних місяців; 
-  платники податку не мають податкового боргу; 
-  великий платник податків не декларував від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за підсумками останнього звітного (податкового) року. 
Визначення відповідності платника ПДВ зазначеним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного терміну подачі звітності. 
Письмове повідомлення про невідповідність платника ПДВ критеріям, визначеним у Кодексі, які дають право на автоматичне бюджетне відшкодування, територіальний орган Державної фіскальної служби надає платнику ПДВ шляхом надсилання/вручення протягом 17 календарних днів після граничного терміну подачі звітності. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ










Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 425 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2014

1-10 11-20 ... 241-250 251-260 261-270 271-280 281-290 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты