Середа, 25.12.2024, 04:13
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
За період запровадження військового збору, платники податків міста Знам’янки сплатили 3 млн 425 тис. 3. грн. військового збору. Платники податків Знам’янського району сплатили  584 тис. 4 грн.
 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 533 | Додав: Admin | Дата: 20.01.2015

 
12
Згідно з нововведеннями, які набрали чинності з 01 січня 2015 року тепер власники "розкішних" автомобілів з об'ємом бензинового або дизельного двигуна більше 3 тисяч куб см і не старше 5 років будуть зобов'язані сплачувати річний податок у розмірі 25 тисяч гривень. 

Так, з 01 січня 2015 року набувають чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлено акцизний збір на переобладнання автомобілів. 

З 1 січня вводиться новий акциз на автобуси і вантажні автомобілі. На нові автобуси акциз встановлений у розмірі 0,003 євро за 1 куб см двигуна, на старі - у розмірі 0,007 євро за 1 куб см. Причому на автобуси, які експлуатувалися більше 8 років, ставка податку підвищується в 20 разів. 

На нові вантажівки, залежно від тоннажу, ставка акцизу встановлюється на рівні від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 куб см. На автомобілі, які використовувалися не більше 5 років, ставка акцизу зростає удвічі, а понад 8 років - в 20 разів. 

В якості компенсації зростання податків уряд скасував збір за першу реєстрацію автомобіля, який в залежності від об'єму двигуна становив від 3,82 до 69,99 гривні за 100 куб см. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 572 | Додав: Admin | Дата: 14.01.2015

 
12
Знам’янська ОДПІ повідомляє, що відповідно до пункту 4 частини 1 статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 року №2464-VI фізичні особи - підприємці, у т.ч. ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, визначені платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок. 

Єдиний соціальний внесок може бути сплачений у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначали фізичні особи - підприємці, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. Водночас суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, платник ураховує при остаточному розрахунку, який він здійснює за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. 

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску орган фіскальної служби застосовує до платників єдиного внеску штрафні санкції. На суму недоїмки нараховується пеня. Нарахування пені, передбаченої Законом № 2464, починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно. 

Отже, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного соціального внеску після 20-го числа місяця, наступного за кварталом, до фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, застосовуються штрафні санкції. На суму недоїмки нараховується пеня за кожний день прострочення платежу. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 670 | Додав: Admin | Дата: 14.01.2015

 
12
Законом України від 28 грудня 2014 року № 80-VІІІ«Про державний бюджет України на 2015 рік» встановлено: 

1. мінімальну заробітну плату у 2015 році (стаття 8) у місячному розмірі: з 1 січня - 1218 грн, з 1 грудня – 1378 грн; у погодинному розмірі: з 1 січня - 7,29 грн, з 1 грудня - 8,25 грн. 

2. прожитковий мінімум (стаття 7): 
- на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2015 року - 1176 гривень, з 1 грудня - 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення: 
- дітей віком до 6 років: з 1 січня 2015 року - 1032 гривень, з 1 грудня - 1167 гривень; 
- дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2015 року - 1286 гривень, з 1 грудня - 1455 гривень; 
- працездатних осіб: з 1 січня 2015 року - 1218 гривень, з 1 грудня - 1378 гривень; 
- осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2015 року - 949 гривень, з 1 грудня - 1074 гривні. 

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 518 | Додав: Admin | Дата: 14.01.2015

 
12
І. Інформаційний аналіз письмових звернень громадян
З початку року до Знам’янської надійшло дванадцять письмових звернень, одне з яких - колективне  звернення, що на 5 звернень менше, ніж за відповідний період 2013 року.  
 Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.
Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили.
Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.
ІІ. Проведення особистого прийому громадян.
Усних звернень до Знам’янської ОДПІ надійшло 27, через громадську приймальню  на особистому прийомі посадових осіб, з них 27 заяв(100%), що на 5 звернень менше, ніж за відповідний період 2013 року.
Особистий прийом громадян проводився посадовими особами Знам’янської ОДПІ відповідну графіку та запису в книзі реєстрації заяв громадян на особистих прийомах. 
За змістом заяви надходили щодо оподаткування доходів громадян при декларуванні – 5 заяв, щодо надання податкової звітності в електронному вигляді – 14 заяв, щодо розстрочення податкового боргу - 1 заява, щодо реєстрації платників – 1 заява, щодо питань ПДВ 2 заяви.
 Відповіді на звернення надані без порушення термінів. 
Скарги на дії, бездіяльність посадових осіб Знам’янської ОДПІ, на корупційні  діяння(зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб Знам’янської ОДПІ – не надходили.
Повторні та неодноразові звернення громадян – не надходили. Колективні звернення  не надходили.
За соціальним станом звернулось 3 – пенсіонера та 18 – підприємців, 6 – робітників.  Жінки, яким  присвоєно  почесне  звання України „Мати-героїня,”  інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України зі зверненнями не звертались.
Звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту не надходило.

ІІІ. Аналіз недоліків та порушень у зверненнях громадян та вжиті заходи. 

Звернень громадян, в яких йдеться про недоліки у роботі, оскаржується рішення посадових осіб до Знам’янської ОДПІ не надходило.

ІV. Додаткові заходи 

З початку року  Знам’янською ОДПІ „гарячих” телефонних ліній з питань звернень громадян не проводилось. 
З початку року  Знам’янською ОДПІ   проведено 7 семінарів, на яких  порушувалися питання про порядок розгляду звернень громадян, були присутні підприємці та громадяни.
Про стан роботи Знам’янської ОДПІ із зверненнями громадян оприлюднено на сайтах виконавчого комітету міста Знам’янки та райдержадміністрації.

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 595 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2015

 
12
Знам’янська ОДПІ вітає всіх з новорічними святами та нагадує не забувати про конституційний обов'язок кожного громадянина, а саме: з 1 січня до 1 травня 2015 року триватиме кампанія декларування майнового стану і доходів громадян, одержаних у 2014 році. 
В даний  період громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), якщо протягом 2014 року, отримували: 
- доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався; 
- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); 
- нецільову благодійну допомогу, якщо її загальна сума у 2014 році перевищувала 1710 грн.; 
- доходи від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2014 рік перевищила 146160 гривень; 
- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення; 
- доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість у 2014 році перевищує 1710 грн.; 
- іноземні доходи. 
Також фізичні особи – платники податку зобов’язані подати річну податкову декларацію про доходи за 2014 рік, якщо отримували окремі види оподатковуваних доходів, які не підлягали оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не звільнені від оподаткування. В такому випадку платник зобов’язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку. 
За неповнолітніх осіб або осіб, визнаних судом недієздатними, декларацію подають їхні батьки (опікуни, піклувальники). Річна податкова декларація подається до територіального органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина. 
Студентам нагадуємо, що подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року. Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки. 

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 







Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 605 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2015

 
12
В Україні з 1 січня 2015 р. набрав чинності закон України № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)".  Цей Закон опублікований у спецвипуску парламентської газети "Голос України" від 31 грудня 2014 р. 
Зокрема, Закон передбачає скорочення податків з 22 до 9, серед яких залишилися: податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок, рентна плата, збори, а також місцеві податки: податок на майно та єдиний податок. 
Згідно з вказаним Законом у січні - грудні 2015 року та січні - травні 2016 року платники податку на прибуток будуть сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового Кодексу України у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року. При цьому сума щомісячних авансових внесків за березень - травень 2016 року обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за 2014 звітний (податковий) рік. 
Щодо спеціальної процедури адміністрування податку на додану вартість - у податковому кодексі передбачається тестовий режим застосування електронної системи адміністрування ПДВ з 1 лютого до 1 липня 2015 р. 
Відтепер суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на чотири групи платників єдиного податку. 
Збільшено поріг перебування у першій групі «єдинщиків» до 300000 грн, а для другої грипи – до 1500000 грн. Слід відмітити, що платники єдиного податку третьої - шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу ХІV Податкового Кодексу України. 
А ось до четвертої групи платників єдиного податку віднесені сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. 
Також Закон передбачає, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп (крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі), які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм Податкового Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій. 
Запроваджено також податок на розкішні автомобілі - як дизельні, так і бензинові машини з об'ємом двигуна більше за 3 тис. куб. см, віком до 5 років. 
Змінами до Податкового кодексу вводиться і оподаткування випуску та проведення лотерей за ставкою 10%. І ще одна новація вводиться для зручності, в першу чергу, сумлінних платників податків, щоб можна було обирати надійних ділових партнерів. Для цього Державна фіскальна служба щомісячно на своєму веб-сайті буде публікувати список боржників та суми боргу по всіх податках всіх суб'єктів підприємницької діяльності. 
  
 Прес- служба Знам’янської ОДПІ 








Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 628 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2015

 
12
Відповідно до п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форму та порядок ведення Книги обліку затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 р. №481. 
Платники єдиного податку І і ІІ груп та платники єдиного податку ІІІ групи, які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. 
Платники єдиного податку ІІІ і V груп, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. 
Порядок ведення Книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат платниками єдиного податку затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 р. №1637. 
Таким чином, згідно з чинним законодавством фізичні особи-підприємці залежно від обраної системи оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і Книги обліку доходів і витрат за певними формами і в установленому порядку. 
Детальніше про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 29.10.2014 р. №5857/6/99-99-17-02-02-15. 
Нагадуємо, за не ведення або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, передбачена адміністративна відповідальність, а також застосування фінансових санкцій.

Прес- служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 571 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2015

 
12
Вітаємо вас з Новим, 2015 роком, та Різдвом Христовим!

Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості, творчого натхнення, домашнього затишку та Божої ласки!

Нехай у ваших задумах буде мудрість, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Зичимо щоб Ваш шлях був наповнений новими злетами й досягненнями.
Хай Новий рік, радість і духовне піднесення Різдва Христового наповнять ваші серця добротою та любов'ю, а щедра доля наділить міцним здоров'ям, особистим щастям та оптимізмом! Миру та благополуччя вам та вашим родинам! 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 555 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2014

 
12
1. Які критеріїі необхідні для отримання автоматичного бюджетного відшкодування з 1 січня 2015 року? 
З 1 січня 2015 року бюджетне відшкодування платникам податку на додану вартість, які відповідають критеріям, визначеним у пункті 200.19 статті 200 Податкового кодексу України (в оновленій редакції), здійснюватиметься в автоматичному режимі. 
Статтею 200.19 Податкового кодексу України встановлено, що право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку мають платники, які відповідають одночасно таким критеріям: 
- не перебувають у судових процедурах банкрутства відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"; 
- юридичні особи та фізичні особи - підприємці, включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і до цього реєстру стосовно них не внесено записів про: 
а) відсутність підтвердження відомостей; 
б) відсутність за місцезнаходженням (місцем проживання); 
в) прийняття рішень про виділ, припинення юридичної особи, підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця; 
г) визнання повністю або частково недійсними установчих документів чи змін до установчих документів юридичної особи; 
ґ) припинення державної реєстрації юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця та стосовно таких осіб відсутні рішення або відомості, на підставі яких проводиться державна реєстрація припинення юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця; 
- мають необоротні активи, залишкова балансова вартість яких на звітну дату за даними податкового обліку перевищує у дванадцять разів суму податку, заявлену до відшкодування та: 
а) здійснюють операції, до яких застосовується нульова ставка (питома вага яких протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів (місяців) сукупно становить не менше 40 відсотків загального обсягу поставок (для платників податку з квартальним звітним періодом - протягом попередніх чотирьох послідовних звітних періодів) та/або 
б) здійснили інвестиції в необоротні активи у розмірах не менше ніж 3 мільйони гривень протягом останніх 12 календарних місяців; 
- не мають податкового боргу; 
- великий платник податків не декларував від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за підсумками останнього звітного року". 
Зазначені зміни передбачені Законом України від 31.07.2014 року №1621-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України". 
2. Чи можлива подача звітності  по ПДВ на паперових носіях у 2015 році? 
Пункт 49.4 ст. 49 Податкового кодексу України доповнено абзацом другим, в якому для всіх зареєстрованих платників ПДВ визначено обов’язок подання звітності до контролюючого органу виключно в електронному вигляді, з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб. 
При цьому подання декларацій з ПДВ в паперовому вигляді з 1 січня 2015 року не передбачено. 
3. Які зміни передбачені по податкових накладних? 
Відповідно до змін, внесених до ст. 201 Податкового кодексу України, скасовуються податкові накладні на паперових носіях. Зокрема, встановлюється норма, згідно з якою платник ПДВ зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних. 
З 01.01.2015 р. усі податкові накладні (незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній) підлягатимуть реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді (відповідні зміни внесено до п.11 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України). 
4. Які вимоги для обов’язкової реєстрації платником ПДВ у 2015року? 
Обов’язковій реєстрації платниками ПДВ з 01 січня 2015 року підлягатимуть лише особи, у яких загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів, що підлягають оподаткуванню, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців сукупно перевищуватиме 1 млн. грн. без врахування ПДВ. 
5. Що передбачає електронне адміністрування ПДВ? 
З 01 січня 2015 року запроваджується нова система електронного адміністрування ПДВ. Розділ V Податкового кодексу України доповнено статтею 200¹, яка забезпечуватиме автоматичний облік в розрізі платників податку сум ПДВ: 
суми податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних; 
суми податку, сплачені платниками при ввезенні товару на митну територію України; 
суми поповнення та залишку коштів на рахунках в системі електронного адміністрування податку на додану вартість; 
суми податку, на яку платники мають право видати податкові накладні. 
Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабінетом Міністрів України. 
Платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. 
Для відкриття рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію податкової та митної політики, надсилає банку, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, реєстр платників, в якому зазначаються назва платника, код ЄДРПОУ та індивідуальний податковий номер платника. 
Банк, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, визначається Кабінетом Міністрів України. 
З рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника перераховуються кошти до державного бюджету або на спеціальний рахунок платника - сільськогосподарського підприємства, що обрав спеціальний режим відповідно до статті 209 Податкового кодексу України, в сумі податкових зобов'язань з податку на додану вартість, що підлягає сплаті за наслідками звітного податкового періоду. 
За підсумками звітного податкового періоду, відповідно до задекларованих в податковій декларації результатів, платником проводиться розрахунок з бюджетом у порядку, визначеному статтею 200 Податкового кодексу України. 
Кошти, зараховані на рахунок платника в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, є коштами, які використовуються виключно у цілях, визначених пунктом 2001.5 статті 2001 Податкового кодексу України. 

Прес-служба Знам'янської ОДПІ 

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 701 | Додав: Admin | Дата: 30.12.2014

1-10 11-20 ... 231-240 241-250 251-260 261-270 271-280 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты