Неділя, 28.07.2024, 18:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Про це Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус заявив під час семінару-форуму «Оподаткування 2014: підсумки та перспективи», організованого редакцією журналу «Вісник Міндоходів» 11 грудня 2014 року. 

Він відмітив важливість заходу такого формату, оскільки вчасно донесена до платників об’єктивна кваліфікована інформація з питань застосування податкового та митного законодавства  є запорукою успішного ведення бізнесу та вчасної сплати податків.
 
«Нам разом необхідно сформувати якісно нову систему оподаткування, що виконуватиме не лише фіскальну функцію, а й стане потужним стимулом до розвитку економіки, комфортного ведення бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Тільки спільними зусиллями держави та бізнесу ми зможемо не лише гідно подолати нинішні тимчасові труднощі, а й кардинально змінити на краще ситуацію з подальшим розвитком країни», - наголосив Ігор Білоус, відкриваючи захід. 

За словами Голови ДФС, одне з основних завдань, поставлених керівництвом країни перед Державною фіскальною службою є реформування податкової системи. На сьогодні на розгляд Парламенту вже внесена Концепція реформування податкової системи, яка, зокрема, передбачає спрощення податкової системи,  створення сприятливих умов ведення бізнесу шляхом внесення змін до Податкового кодексу щодо скорочення кількості податків та зміни бази оподаткування, зменшення єдиного соціального внеску, введення прогресивної шкали оподаткування тощо.
 
«Сьогодні тривають дискусії щодо системи електронного адміністрування ПДВ. Хочу всіх заспокоїти: пропонується внести дуже багато змін до цього закону, зокрема, у частині від’ємного значення, критеріїв повернення ПДВ, запустити цей закон в тестовому режимі, щоб він попрацював квартал без штрафів, пройшов імплементацію, підприємці звикли до роботи за новими правилами. І вже потім, коли ми виправимо ті  помилки і похибки, які в нас можливо будуть виявлені під час тестування, запустити цей закон в дію», - зауважив Ігор Білоус. 

Доопрацьоване законодавство, за словами Голови ДФС України, допоможе запровадити електронну систему адміністрування ПДВ, яка надасть можливість змінити податкове середовище і дисципліну сплати податків, зменшити втручання контролюючих органів в роботу суб’єктів господарювання. 

Ухвалення запропонованих Урядом законів дозволить поліпшити економічну ситуацію в країні та забезпечить стабільне наповнення бюджету. Це, в свою чергу, надасть можливість здійснити фінансування всіх соціальних програм у повному обсязі, а також створить сприятливий клімат для залучення інвестицій та ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. 

 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 476 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2014

 
12
Якщо фізична особа - підприємець - платник єдиного податку має декілька місць здійснення господарської діяльності, то відповідно у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування такий платник зазначає всі місця провадження господарської діяльності. 

У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку. 

Перелік обов’язкових відомостей, які зазначаються у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, визначений пп. 298.3  ст. 298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями. 


 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 458 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2014

 
12
Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно податкову декларацію за листопад 2014 року повинні подати до 22 грудня 2014 року  включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання, зазначеної у поданій податковій декларації, буде 30 грудня 2014 року.   

Нагадуємо, що разом із декларацією потрібно подати копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за листопад 2014 року. 

Платники ПДВ, які звітують поквартально також повинні щомісячно (в терміни, що передбачені для подання податкової звітності – календарний місяць) подавати копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді. За листопад 2014 року – до 22 грудня 2014 рокувключно. 

Відповідна норма визначена п.49.18, п.49.20  ст.49 та п.57.1 ст. 57 розділу II, п.201.15 ст.201 розділу V Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями. 

 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 482 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2014

 
12
До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку чи населенню, виробництво або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:    

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними утрудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; 
 
- обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
 
Це визначено пп.2 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України від
02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями . 

Водночас, дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп. 

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 107.01). 


 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 501 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2014

 
12
Особа, яка є підприємцем та одночасно займається незалежною професійною діяльністю, є платником єдиного внеску як фізична особа-підприємець. Тобто, єдиний внесок фізична особа сплачує тільки з доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності. При цьому, така особа не має обов’язку щодо обліку та сплати єдиного внеску із сум доходу, отриманого від її незалежної професійної діяльності. 

Якщо особа перебуває на обліку платників єдиного внеску в органах ДФС як підприємець, але підприємницьку діяльність не здійснює та доходів від цієї діяльності не отримує, така особа повинна стати на облік як платник єдиного внеску – фізична особа, яка забезпечує себе роботою самостійно – займається незалежною професійною діяльністю, та сплачувати єдиний внесок з доходів, отриманих від незалежної професійної діяльності. 

Фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік. 

Єдиний внесок фізичні особи сплачують самі за себе шляхом перерахування безготівкових коштів з банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунка, сплачують єдиний внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв'язку у такі терміни: 
фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування сплачують єдиний внесок до 10 лютого року, наступного за звітним; 
фізичні особи - підприємці на спрощеній системі оподаткування сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок; 
фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року на підставі даних річної податкової декларації. 

Порядок нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску регулюється Законом України від 08.07.2010 р. №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 



 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 516 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2014

 
12
Платникам  податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену систему з 2015 року необхідно подати до  контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу заявку про застосування спрощеної системи оподаткування. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний 2014 рік. 

Такий суб’єкт господарювання може здійснювати перехід  на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання може бути здійснена за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, тобто за 2014 рік., суб’єктом господарювання дотримані вимоги, встановлені в пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України.

Форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена Міністерством  фінансів України від 20.12.2011 № 1675 « Про затвердження форми свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік».
 
Прес – служба Знам’янської ОДПІ 






Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 482 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

 
12
З початку поточного року виробниками лікеро-горілчаної продукції в Україні до державного бюджету (станом на 01.12.2014) сплачено понад 7,3 млрд. грн. податків і зборів (обов’язкових платежів), що перевищує минулорічні показники (5,9 млрд. грн.) на 1,4 млрд. грн. 
У тому числі за 11 місяців 2014 року: 

- сплачено 4,7 млрд. грн. акцизного податку з виробленої в Україні лікеро-горілчаної продукції, що більше показників аналогічного періоду минулого року (3,5 млрд. грн.) на 1,2 млрд. грн. 

- збір податку на додану вартість склав понад 1 млрд. грн., що на 87,5 млн. гривень більше суми збору ПДВ, яку сплатили такі підприємства за 11 місяців минулого року (926,8 млн. грн.). 

Прес – служба Знам’янської ОДПІ







Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 463 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

 
12
З 3 серпня в Україні почав справлятись військовий збір. Цей збір у розмірі 1,5% від об’єкта оподаткування запроваджено тимчасово, до 1 січня 2015 року.

За період запровадження військового збору, платники податків міста Знам’янки сплатили 2 млн 927 тис. 164. грн. військового збору. Платники податків Знам’янського району сплатили  483 тис. 994 грн.

Знам’янська ОДПІ нагадує, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Прес – служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 536 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

 
12
З метою спрощення спадкування майна та земельних ділянок унесено зміни до низки законів. Зокрема, з 03.12.2014 року при спадкуванні спадкоємцями першої та другої черги ( як у разі спадкування за законом, так і за заповітом) і за правом представлення, а також при спадкуванні власності, вартість  якої оподатковується  за нульовою ставкою, скасовується:  

Обов’язкова оцінка майна у випадках оподаткування майна згідно із законом при визначенні розміру податку ( доповнення до ч. 2 ст. 7 Закону від 12.07.2001 р № 2658-ІІІ);

Нормативно грошова оцінка земельних ділянок, яка застосовується для визначення розміру земельного податку та державного мита при спадкуванні ( доповнення до ч. 5 ст. 5 та ч. 1 ст. 13 Закону від 11.12.2003 р. № 137 –ІV) 
На сьогодні згідно із пп.. 174.2.2 Податкового кодексу ( далі -ПК)  нульова ставка ПДФО за оформлення спадщини поширюється тільки на першу чергу споріднення, інші спадкоємці сплачують при цьому 5% податку. У зв’язку з цим   у Верховній Раді України зареєстровано законопроект від 27.11.2014 р. № 0940 про внесення змін до ПК , яким пропонується: 

за нульовою ставкою оподаткувати об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення;

для цілей обкладання ПДФО членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважати батьків, чоловіка або дружину, дітей, у тому числі усиновлених;  другого – рідних братів та сестер, бабу, діда як і з боку матері, так і з боку батька, онуків;

у разі отримання будь-яких об’єктів спадщини спадкоємцями, які відносяться до першого та другого ступенів споріднення із спадкодавцем, не визначати  оцінюючу вартість таких об’єктів із метою оподаткування.
Більшість норм Закону набуває чинності з 1 січня 2016 року, зокрема, зміни до закону від 02.09.2013 року № 3425 –ХІІ « Про нотаріат».  Також із цієї дати у сільських населених пунктах свідоцтва про про право на спадщину та свідоцтва про право власності на часту в спільному майні подружжя в разі смерті одного із подружжя будуть видавати уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування. 

Закон від 20.10.2014 року № 1709-VII  набуває чинності з 01.01.2016 року  крім вищеописаних змін, які набули чинності з 03.12.2014 року 

Прес – служба Знам’янської ОДПІ 



Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 561 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

 
12
Знам’янська ОДПІ  нагадує, що порядок включення установ організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій визначено Положенням  про Реєстр неприбуткових установ та організацій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України  від 24.01.2013 року № 37. 

Для внесення до Реєстру неприбуткова установа або організація  повинна подати до контролюючого органу за її місцезнаходженням реєстраційну заяву, за формою 1-РН  відповідно до Положення № 37, а також копії установчих документів.

Прес – служба Знам’янської ОДПІ 




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 502 | Додав: Admin | Дата: 10.12.2014

1-10 11-20 ... 251-260 261-270 271-280 281-290 291-300 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты