Понеділок, 29.07.2024, 00:25
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Знам’янська ОДПІ інформує

 
12
Знам‘янська ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання щодо застосування податкової соціальної пільги. Пільга  починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви від платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. 

Нормами Податкового кодексу не передбачено щорічне подання заяви про застосування податкової соціальної пільги. При цьому, якщо у платника податку виникає право на застосування пільги з інших підстав, ніж зазначені у попередній заяві, то такий платник повинен подати заяву з відповідними документами, що підтверджують таке право. 

При застосуванні податкової соціальної пільги слід враховувати те, що пільга надається винятково за одним місцем роботи за вибором платника податку, а також встановлено обмеження щодо розміру доходу для надання пільги,  у 2014 році такий дохід не повинен перевищувати 1710 грн.  на місяць, а сам розмір звичайної податкової соціальної пільги  у 2014 році дорівнює 609 грн.  

Прес-служба Знам‘янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 640 | Додав: Admin | Дата: 29.09.2014

 
12
Законом України від 31.07.2014 № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, щодо податку на додану вартість. 

Зміни, що набрали чинності з 03.08.2014 року 
Скасовано пільга з ПДВ на операції з постачання, імпорту та експорту деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД (крім брикетів та гранул товарної під категорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00). 

Тимчасова «зернова» пільга: 

- дію тимчасової пільги, яка передбачена прим.1 п. 15 підрозд. 2 ХХ Податкового кодексу України (від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання на митній території України зернових культур товарних позицій 1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД, крім першого постачання таких зернових та технічних культур сільськогосподарськими підприємствами - виробниками та підприємствами, які безпосередньо придбали такі зернові та технічні культури у сільськогосподарських підприємств - виробників, а також крім постачання таких зернових та технічних культур Аграрним фондом у разі їх придбання з податком на додану вартість, продовжено до 31.12.2014 року. 

З 01.10.2014 року операції з вивезення в митному режимі експорту зернових та технічних культур зазначених вище груп УКТ ЗЕД, звільняються від оподаткування ПДВ, вирощених на землях сільськогосподарського призначення, які перебувають у їх власності та/або постійному користуванні, а також і тих хто вирощує їх на орендованих землях, зареєстрованих належним чином відповідно до встановленого законом порядку, на дату такого експорту. 

- до 31.12.2014 р. включно призупинено дію п. 197.21 ст.197 Податкового кодексу України. 

Зміни, що набирають чинності з 01.01.2015 року: 
Податкова звітність з ПДВ 
Пункт 49.4 ст. 49 Податкового кодексу України доповнено абзацом другим, яким встановлено, що податкова звітність з ПДВ подається до контролюючого органу всіма платниками в електронній формі  з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб. 
Впроваджено систему електронного адміністрування ПДВ 
Платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. 

Для відкриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію податкової та митної політики, надсилає банку, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, реєстр платників, в якому зазначаються назва платника, код ЄДРПОУ та індивідуальний податковий номер платника. 

Банк, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, визначається Кабінетом Міністрів України. 

На рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ платника зараховуються кошти: 
- з власного поточного рахунку платника в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до п. 200¹.3 ст.200¹ Податкового кодексу України; 
- з власного поточного рахунку платника в сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку; 
- з власного поточного рахунку платника в сумі податку, отриманого від покупців при проведенні операцій з продажу товарів/послуг за готівкові кошти або при проведенні бартерних (товарообмінних) операцій; 
- з власного поточного рахунку платника в сумі податку, нарахованого платником за результатами проведення операцій, передбачених п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України. 

Податкові накладні 
Скасовано паперові форми податкових накладних. У зв’язку з цим не має необхідності складати податкову накладну у двох примірниках. Встановлено, що платник ПДВ зобов’язаний надати покупцю податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо накладення електронного підпису та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. 

Реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягатимуть всі податкові накладні незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній. 

Реєстр виданих та отриманих податкових накладних 
Змінами внесеними до п.201.15 ст. 201 Податкового кодексу України, не передбачено ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних і подання до контролюючого органу копій записів у такому реєстрі в електронному вигляді. 

Водночас зазначену статтю доповнено новим пунктом 201.11¹, згідно з яким на платників ПДВ покладено обов’язок ведення реєстру виданих та отриманих документів, зазначених у п. 201.11 ст. 201 Податкового кодексу України (транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, касові чеки). 
Платники податку у складі податкової звітності з цього податку подають контролюючому органу копії записів у таких реєстрах за такий період в електронному вигляді. Форма, порядок заповнення і подання такого реєстру встановлюються відповідно до вимог розділу II «Адміністрування податків, зборів, платежів» Податкового кодексу України. 

Критерії обов’язкової реєстрації платників ПДВ 

Обов’язковій реєстрації платниками ПДВ підлягатимуть лише особи, у яких загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розділом V Податкового кодексу України, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ). 

Прес-служба Знам‘янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 538 | Додав: Admin | Дата: 29.09.2014

 
12
Шахрая, який представлявся начальником податкової інспекції, затримано у Кіровограді. Про це повідомили у відділі внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Кіровоградській області. 

На «телефон довіри» ВВБ ГУ Міндоходів в області звернувся керівник одного із кафе міста та повідомив, що до нього зателефонував невідомий, який представився начальником податкової інспекції та, пригрозивши перевіркою, вимагав у нього 4 тис. грн. 

В результаті оперативних дій співробітниками відділу внутрішньої безпеки псевдоподатківця-шахрая було затримано та передано до Кіровоградського МВ УМВС України в області. 
Наразі вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст.15 та ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України. 

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області просить повідомляти про подібні випадки на «телефон довіри» відділу внутрішньої безпеки: (0522) 36-69-43. 
  
Прес-служба Знам‘янської ОДПІ





Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 488 | Додав: Admin | Дата: 29.09.2014

 
12
В Головному управлінні фіскальної служби області нагородили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни – 2014». На церемонії нагородження, яка відбулась в режимі відеоконференцзв’язку, юних дарувань вітав особисто Голова ДФС України Ігор Білоус. 

«У цей історичний день, коли ратифіковано угоду про Асоціацію України з Європейським союзом, я вітаю вас усіх із цим цивілізованим світоглядним вибором нашої держави, – зазначив Ігор Білоус. – Вам, молодому поколінню належить віднині будувати європейську Україну, а ми зробимо все можливе для того, щоб підготувати цю дорогу для вас. Бажаю вам на цьому шляху лише перемог та успіхів». 

Приємно відзначити, що одним із призерів загальнонаціонального етапу конкурсу у категорії „Комп’ютерна графіка” став юний олександрієць Богдан Валінькевич, який отримав від дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» спеціальну відзнаку – повне зібрання творів Джоан Роулінг «Гарі Поттер». 

«Я дуже хотів зробити мультфільм і випробувати в цьому свої сили, бо добре навчаюся по інформатиці. І тут випала така нагода, – розповів Богдан. – В наступному році також обов’язково візьму участь в цьому конкурсі». 

Інші дітки-переможці обласного етапу конкурсу «Очима дитини про бюджет країни – 2014» також не залишилися без подарунків. Начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак вручила цим учасникам почесні грамоти та цінні призи. 

«Приємно те, наскільки фундаментально наші діти підійшли до виконання своїх робіт, демонструючи глибоке розуміння важливості сплати податків, оскільки від цього залежить економічна стабільність держави. В роботах було багато тривоги, переживання за долю України, але незважаючи на це, всі твори випромінювали величезний оптимізм і віру в мир та злагоду. Історія конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» − це історія боротьби за ідеальну податкову культуру. І творять її руки юних громадян, яким не байдуже що буде з Україною завтра,» – зазначила Надія Воленшчак. 
**** 
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» проходить щороку за трьома напрямками: «художні твори»,«літературні твори» та «комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація)». На обласний етап конкурсу в двох вікових категоріях – 9-11 років та 12-15 років було представлено 57 робіт. Всього ж у конкурсі на міському та районному рівнях взяли участь понад 400 дітей Кіровоградщини. Переможцями обласного етапу у різних номінаціях та вікових категоріях стали: Анна Говорун (м.Кіровоград), Таїсія Тарасенко (м.Олександрія), Вероніка Лінтур (с.Чечеліївка, Петрівський район), Владислав Личко (смт.Добровеличківка) та Богдан Валінькевич (м.Олександрія).  


Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 501 | Додав: Admin | Дата: 25.09.2014

 
12
З метою забезпечення виконання основних завдань щодо запобігання корупції в системі Державної фіскальної служби України діє Головне управління власної безпеки ДФС, а також територіальні підрозділи внутрішньої безпеки. 

Одними із основних функцій відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Кіровоградській області є організація та проведення профілактичної роботи серед працівників територіальних органів Міндоходів, з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших порушень вимог чинного законодавства, а також винесення офіційних застережень у разі виявлення передумов можливого вчинення ними корупційних правопорушень або злочинів. 

В результаті дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву, працівниками управління з початку 2014 року проведено 265 профілактичних заходів. 

Проведено 66 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку працівників Міндоходів Кіровоградщини встановлено ряд порушень. За їх наслідками внесено 31 подання про притягнення до відповідальності та усунення причин умов, що сприяли вчиненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 21 співробітника. 

Інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Державної фіскальної служби, а також інші правопорушення, можна повідомити на телефон довіри внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за номером (0522) 36-69-43. Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується! 

Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 488 | Додав: Admin | Дата: 25.09.2014

 
12
Державна фіскальна служба України приділяє велику увагу впровадженню інноваційних та корисних для платників податків електронних сервісів. Це допомагає службі крокувати в ногу з часом. 

Знам‘нська ОДПІ нагадує, що на офіційному веб-порталі фіскальної служби за адресою www.sfs.gov.ua функціонує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу. 

Для перевірки надійності ділового партнера платнику достатньо знати його назву або код ЄДРПОУ. 
 


Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 471 | Додав: Admin | Дата: 25.09.2014

 
12
4 вересня 2014 року набрав чинності  Закон України №1638-VII від 12.08.2014 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм»,  яким внесені зміни до Закону України №481/95-ВР від 19.12.1995 р. «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме: 

-   виробництво спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності ліцензії - 200 відсотків вартості виробленої продукції (за оптово-відпускними цінами), але не менш 85000 гривень; 

-   виробництво алкогольних напоїв з використанням інших видів спирту (крім етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового) - 200 відсотків вартості виробленої продукції (за оптово-відпускними цінами), але не менше 15000 гривень; 

-   оптова (включаючи імпорт та експорт) і роздрібна торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій - 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень; 

-   роздрібна торгівля алкогольними напоями через електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), не зазначений у ліцензії - 200 відсотків вартості реалізованої через такий контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій) продукції, але не менше 10000 гривень; 

-   зберігання спирту, або алкогольних напоїв, або тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, - 100 відсотків вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 17000 гривень; 

-   використання спирту-сирцю виноградного або спирту-сирцю плодового у спосіб, не передбачений цим Законом, - 200 відсотків вартості спирту, але не менше 17000 гривень; 

-   оптова або роздрібна торгівля коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напої - 100 відсотків вартості отриманої партії товару, розрахованої виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 10000 гривень; 

-   роздрібна торгівля тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, - 100 відсотків вартості наявних у суб'єкта господарювання тютюнових виробів, але не менше 10000 гривень; 

-   виробництво, зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку - 200 відсотків вартості товару, але не менше 17000 гривень; 

-   неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, - у розмірі 17000 гривень; 

-   доповнити абзацами дев’ятнадцятим і двадцятим такого змісту: «порушення вимог частини третьої статті 15 цього Закону щодо імпорту на митну територію України або придбання паперу цигаркового та фільтрів для виробництва сигарет без ліцензії на право виробництва тютюнових виробів таабо їх реалізації на митній території України – 100 відсотків вартості партії товару, але не менше 15000 гривень». 

Знам‘янська ОДПІ звертає увагу платників на сумлінність дотримання ними норм чинного законодавства. Пам’ятайте, що тільки за умов законного ведення бізнесу можна уникнути відповідальності. 


 


Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 499 | Додав: Admin | Дата: 25.09.2014

 
12
За якою ознакою доходу відображається в Податковому розрахунку (форма № 1ДФ) середня заробітна плата, нарахована роботодавцем фізичній особі за час перебування на військовій службі при частковій мобілізації?
________________________________________
Статтею 119 Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. № 322-VIII на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо згідно з чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.
Працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України від 25.03.92 р. № 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу» (далі — Закон № 2232) та від 12.12.91 р. № 1975-ХІІ «Про альтернативну (невійськову) службу» надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.
Згідно з п. 2 ст. 39 Закону № 2232 за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форм власності.
Для цілей розділу IV Податкового кодексу України (далі — Податковий кодекс) заробітна плата — це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.
Відповідно до Довідника ознак доходів фізичних осіб, затвердженого наказом Міндоходів України від 21.01.2014 р. № 49, доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту) (пп. 164.2.1 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу), зазначаються за ознакою доходу «101».
Таким чином, середня заробітна плата, нарахована роботодавцем фізичній особі за час перебування на військовій службі при частковій мобілізації, відображається в податковому розрахунку (форма № 1ДФ) за ознакою доходу «101».

Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ




Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 570 | Додав: Admin | Дата: 09.09.2014

 
12
Державна фіскальна служба України спільно з іншими центральними органами виконавчої влади працює над розробкою заходів, які дадуть змогу платникам податків Донецької та Луганської областей уникнути загрози недотримання вимог діючого законодавства, зокрема, при виконанні податкових зобов’язань. 
«Ми розуміємо важкі умови, в яких сьогодні доводиться працювати платникам зі Сходу країни. Саме тому робимо все від нас залежне для полегшення процесу  звітування та сплати податків. Крім того, платники з територій, які знаходяться у стані збройного конфлікту, тимчасово обслуговуються в інших податкових інспекціях цих областей. Для платників зі Сходу на веб-порталі відомства створено спеціальний банер, в якому міститься корисна інформація, яка  постійно оновлюється», – зазначив директор Інформаційно-комунікаційного департаменту ДФС України Віктор Косарчук під час прес-конференції, яка відбулась 4 вересня в Національній спілці журналістів України. 
Окрім того, він зазначив, що відповідно до Податкового кодексу України платники можуть відкласти строк подання декларацій і сплати податків, а у разі потреби – й списати податковий борг як безнадійний. Таке право законодавчо визначено у разі виникнення обставин непереборної сили, до яких, зокрема, належать, загроза війни та терористичні акти. 
Протягом всього часу застосування  продовжених граничних строків податківці не будуть застосовувати штрафних санкцій за неподання декларацій. 
Крім того, платники податків, які зареєстровані у Донецькій та Луганській областях, мають можливість скористатися дистанційним способом подання декларацій до податкових органів, який вже довів свою ефективність. Для такого способу звітування платникам потрібно отримати електронний ключ цифрового  підпису, який безкоштовно видається у пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів ДФС, та завантажити з веб-порталу ДФС відповідне спеціалізоване програмне забезпечення. Крім того, подати звітність можна і за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків». 
«До цього часу ніхто з нас не працював у військових умовах. Сьогодні ми повинні оперативно знаходити оптимальні рішення для збереження життя та здоров’я не тільки наших співробітників, а й людей, які працюють у цих регіонах, надати можливість підприємцям зберегти свій бізнес та допомогти налагодити діяльність в інших регіонах України», – наголосив Віктор Косарчук. 
З детальною інформацією щодо особливостей застосування податкового та митного законодавства, податкових процедур для платників Сходу, роботи податкових інспекцій можна ознайомитися на веб-порталі ДФС України у розділі Головна > БАНЕР > Інформація для Сходу України. 

Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ

Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 574 | Додав: Admin | Дата: 09.09.2014

 
12
Згідно розділу ІV Податкового кодексу вартість власності, що отримується у вигляді спадщини та/або подарунку членами сім’ї спадкодавця (дарувальника) першого ступеня споріднення оподатковується за нульовою ставкою. При цьому згідно з пп.14.1.263 п.14.1 ст.14 Кодексу членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. 

Особами відповідальними за сплату податку до бюджету, є спадкоємці (обдаровані), які отримали спадщину (подарунок). Дохід у вигляді вартості успадкованого (подарованого) майна, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається до 1 травня року наступного за роком, в якому було отримано квартиру у спадщину (подарунок). Якщо ж спадкоємець (обдарований) отримав у подарунок нерухоме майно, що оподатковується за нульовою ставкою, то він звільняється від подачі такої декларації. 

Отже, дохід у вигляді вартості квартири, отриманої від батька або матері, оподатковується за нульовою ставкою. При цьому подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не потрібно, за умови, що фізична особа, яка отримала таку спадщину (подарунок), у звітному році не отримувала інших доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню. 

Прес-служба   Знам‘янської ОДПІ


Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 09.09.2014

1-10 11-20 ... 321-330 331-340 341-350 351-360 361-370 ... 531-540 541-541

Кировоград: новости и сайты